bugün

en aptal olan ırklardır. kimse kizmasin ama ırkçılık veya başka bir şey değil bu 1-) zenciler
2-) lazlar

karadenizliler karadenizde hdpye miting yaptirmaz onları sokmaz standlarini yıkarlar en kürtçü parti olan akpye en az 45 oy çıkarırlar sadece gülüyorum. bir de ummetciler ama milliyetçi sanmalari yokmu kendilerini o beni bitiriyor.
(bkz: trabzon)
(bkz: samsun)
(bkz: karadenizliler i laz sanmak)

(bkz: evet kardeşim evet)
Kendini bişey sanan yazar beyanı.
samsun'a laf atacak kadar ne yaşadın çok merak ediyorum.
hdp mitingine izin vermeyerek en iyisini yaptık.
biz asker kanı dökenleri sahneye çıkartıp konuşturmayız!
ulan toru topu 100 - 150 bin laz var hepsi. neyin kafasındasınız. karadeniz laz değildir.
(bkz: temem ile dursun yine bir gün)
aptal adam neden lazlara beyinsiz diyor ? hdp ye miting yaptırmıyosunuz ama akp ye oy veriosunuz. sizde teröristsiniz la. milliyetçiyiz diosunuz ak babadan farkınız yok.
aptal adam neden lazlara beyinsiz diyor ? hdp ye miting yaptırmıyosunuz ama akp ye oy veriosunuz. sizde teröristsiniz la. milliyetçiyiz diosunuz ak babadan farkınız yok.
(bkz: halen saf irk kaldigini sanan yazar beyani)
Kendisini başka bir ırktan farklı, ayrıcalıklı gören ırktır.
ortadoğuda yaşar.
Biz Olduğumuzdan şüpheleniyorum açıkcası.
Üçüncü dünya ülkelerinin kendilerini geliştirememiş vatandaşlarıdırlar. Dünyanın en değerli yeraltı kaynaklarının üzerinde yaşayıp kendilerini farazi bir hayata hazırlayan versiyonları da bunların bir tık üstüdürler.
Tabi ki de türklerdir.

Milyonlarca Suriyeliye ses çıkarmayan, yanıbaşında bilmem kaç yıldır terör estiren bir ırka hâlâ ve ısrarla merhametle yaklaşan, kendisini muhafazakar ve dini otoritenin insafına bu denli terk edip şerefsizlikte ve ahlaksızlıkta çığır açan, namustan anladığı karısının başkasının altına yatmaması olan başka bir ırk var mı?

Türkler haysiyetsizdir, kesin ve net biçimde bunu söyleyebilirim. Zamanımızdan bahsediyorum tabi ki.
net bir şekilde araplardır. burada ne tartışılıyor ki hala onu anlamıyorum.
türklerdir. arapları kurtarmak için filistine ordu yollayalım diyen ot kafalılar var. suriyede zaten araplar için mehmetçik şu an esat kuşatmasında kalmış durumda. ama ses eden yok . anadoli türkleri kendilerini araplara köle olarak görüyor.