bugün

türk milletidir efendim. ben bu kadar bölünmeye meyilli başka bir millet görmedim. ota boka kutuplaşıyoruz mütemadiyen.

(bkz: türk vs kürt)

(bkz: sağcılar vs solcular)

(bkz: aleviler vs sunniler)

(bkz: fenerbahçeliler vs galatasaraylılar)

(bkz: eraycılar vs melihçiler)

(bkz: sagopacılar vs cezacılar)

(bkz: ankara vs istanbul)

(bkz: karşıyaka vs göztepe)

(bkz: adana vs mersin)

(bkz: alex vs hagi)

(bkz: militarist vs anti militarist)

(bkz: daha gider bu)

yeter yahu. bir şeyin de orta yolunu bulalım. vay arkadaş...
dünyanın en köklü milleti olmanın sonucu buymuş..

..ya meraktan ya meraktan...
aslında bu durum çok eskilere dayanmaktadır. belki de genlerden kaynaklanıyor. batı göktürk-doğu göktürk yada diğer türevleri ile....çok eski tarihlerde türk devletlerinde de bir ayrılma merakı varmış. iki kardeş arasında ülkeyi bölmek şeklinde yapılmış. günümüzde de bu durum böyledir. ülkemizde aile şirketlerinin ömrü, elti kavgaları, nedeniyle kısa sürmektedir.
(bkz: evet vs hayır)

(bkz: dinci vs laik)
filistinlilerdir.
hertürlü bölünme yeteneğimiz vardır. bbg, futbol bunlardan en gereksizleridir.
bakteri olduğumuz gerçeğini kanıtlar.
amiplerdir şüphesiz.
bölünerek yaşıyorlar.
su götürmez gerçektir. evet çok çabuk bölünüyoruz ama bunun sebebi çok duygusal bir millet olmamız ve hiç bir şeye tarafsız kalamamızdır. hiç bir konuda bir olamıyoruz çünkü birbirinden çok farklı insanlardan oluşuyoruz. bu yüzden bu ayrılıklar normaldir efendim.
bölünebilmek için sürekli çabalayan, içlerinde zerre kadar birlik beraberlik duygusu barındırmayan insanların bulunduğu her konuda her an bölünme ve nefret söylemleri ile birbirini düdükleme potansiyeline sahip türk milletidir. Özellikle ailevi eğitimden kaynaklandığını düşündürmektedir.
güncel Önemli Başlıklar