bugün

türkiye'dir.

neden mi?

adamlar araştırma yapmışlar, 11 Eylül'den bu yana geçen 11 yılda dünyada toplam 35 bin kişi terör suçundan hüküm giymiş. bunların 12 bini Türkiye'deymiş.

Yani dünyadaki her 3 teröristten 1'ini biz yetiştirmişiz... Düşünün ki, daha mahkumiyet bekleyen tutuklular bu hesaba dahil değil.
Terörist adaylarını da katarsak (ilker Başbuğ'dan doğu perinçek'e, Mustafa Balbay'dan Hopa protestocularına kadar genişleyen) liste, terörist istihsalinde dünya toplamını aşar tahminimce...

Bu şöhreti hakikaten altyapıdan yetişen teröristlere mi borçluyuz; yoksa elindeki "terörist" damgasını her iddianameye fütursuzca basan iktidardaki zihniyete mi?

Asıl "terör eylemi" de budur:
Fikrini beğenmediğin her muhalifi "terörist" diye içeri tıkmanın adı, "devlet terörü"dür.
(bkz: isviçreli bilim adamları)
Birini bilmem ama diger ikisi bizim ulkedendir.
dönüp kendine "acaba bende mi bir hata var?" diye sormayan ülke.
(bkz: devlet terörü)

(bu ülkede bir genelkurmay başkanı da "terör" örgütü lideri olarak yargılanmakta)
bu teröristler nedense hep aynı yerden ve aynı zümreye mensup kişilerden çıkmaktadır. sonrada buna utanmadan bazı kişiler devlet terörü demektedir. tüm yoksulluğun ve fakirliğin o bölgede olduğunu sanan cahil sürüsü tarafından vampir ruhlu caniler ve onların zombileri haklı gösterilmeye çalışılmaktadır.

türkiye'de 50 vilayet gezdim her bölgesini gördüm kendim egeliyim. ege köylerine gidin bakın hala evine su taşıyan okul için 5 km yol yürüyen çocuklar, annenler, babalar var! devletin bazı kekoları tarafından tarımla uğraşması sekteye uğratılmış ege köylüleri var bunlara gidin deyin'ki "size hak vereceğiz, para vereceğiz, pul vereceğiz şuradan asker geçecek vurun" kafanıza kazmayı koysun bir güzel!

şerefi 5 para etmez adamlar yoksulluğa don biçip teröre giydirmesinler o donlarını parçalar kafalarına geçirim.

aynı şey karadeniz'de sırtında çay taşıyan, para etmeyen fındığı için saatlerce ter döken karadeniz köylüsü içinde geçerlidir!

dünyada her üç teröristten birini kürtler yetiştiriyor.