bugün

dünün beğenilmemiş entrylerin sıralamasını gösteren istatistik.

ayrıca burda bana 13. sırayı layık gören herkese teşekkür ederim. şeytanın işi olabilir.
dünün en beğenilen entryleriyle arasında çok ilginç bir bağ bulunan istatistikler. sanırım belirli bir artı oy sayısına ulaşmış bir entrynin yazarına siz 'eh işte' veya eksi oy verdiğiniz zaman, o yazara artı verenler tarafından otomatikman eksileniyorsunuz. ya da beğenilen entrynin aksi düşünceyi içeren entryler sözlüğün yapay zekası tarafından en kötülere girmeye layık bulunuyor. dün en sevilen entrylere bakınca elano blumer ekseninde dönmüş, onunla ilgili pozitif yorumlar yapan arkadaşlar bu bölümü parsellemişken aksini savunanlar da en kötülere girmiş. şimdi birileri çıkıp ' abi galatasaray çetesi fenerbahçe çetesine göre daha organize, ondan böyle oluyo' diyecektir ama alakası yok. herşey zall'ın oylama sistemiyle alakalı.

1. (bkz: elano yu iyi transfer sanan insan)/#5706259 cubuklusevdalisi
2. ateistler ile kemalistler arasındaki benzerlikler/#5702237 to madeira
3. (bkz: elano blumer)/#5703803 zorba hayvansever
4. cem yılmaz/#5702703 ozi1988
5. (bkz: 0)/#5706117 cubuklusevdalisi
6. (bkz: elano blumer)/#5703548 feldispat
7. (bkz: haldun üstünel)/#5704387 Lynyrd
8. kürtlere demokratik özerklik verilmeli/#5708764 qurmi
9. ölüm orucu tutanlar su içmesin/#5702864 Qualthy
10. (bkz: arda vs kazım)/#5709216 emirst
11. (bkz: elano blumer)/#5703386 henry chinaski
12. 30 temmuz 2009 fenerbahçe honved maçı/#5709172 isen buga
13. (bkz: elano blumer ın galatasaray a transferi)/#5703957 zorba hayvansever
14. (bkz: elano blumer i tanımayan fenerli)/#5704560 henry chinaski
15. (bkz: elano blumer ın galatasaray a transferi)/#5703930 henry chinaski
(bkz: #6571560)

yarın için herhalde bu olacaktır. o kadar çok eksi oy aldım ki artık hissetmiyorum..
fenerbahçe'ye karşı kötü entry yazılması anında bu listeye girmenize sebep olur.
13 temmuz 2010 tarihli listedeki 15 entrynin 6'sının silik olduğu bölüm.
15'te 9 yani.
diğerleri silinmiş.
bu bize ne anlatıyor biliyor musunuz, kalitesizliği.

kötü oylanmak normal. beğenilmez eksilenir. ama bi düşünce barındırır içinde.
ama siliniyorsa neredeyse yarısı orada düşünceden ziyade dikkat çekme amacı vardır ki dediğim gibi bu kalitesizlik ve basitlik örneğidir ve acıdır.
nasıl ki üniversite hayatı boyunca alttan dersi kalmayan veyahut yaz okuluna gitmeyen öğrenci.. biraz böyle.. tuhaf bir öğrenciyse; aynı şekilde ömrü hayatı boyunca hiç istatistiklere girecek derecede eksi almış bir entrye sahip olmamış yazar da böyle... tövbe yarabbim... tuhaf bir yazardır. öyledir.
bir gün içerisinde sıralamaya üç ayrı entry ile girebilmeyi başardığım bir şey. birinciliği de zorladım ama olmadı.

(önceki gün yazarların köyü oy verme arzularını kabartarak, oylama butonlarını aşındırmış entryler)

1. atatürk ün içki içerken fotoğrafı/#9465808 en zayif halka
2. bu başlıkta bana artı oy veriyoruz/#9465193 mrmojorisin
3. atatürk ün dış basında tanınmaması/#9468662 deli geliyor deli
4. üvey kız kardeş ile cinsel münasebet kurmak/#9465229 doc dr c sinan sagiroglu
5. hayatında paris e gitmemiş insanla sanat konuşmak/#9467472 evetbenliberalim
6. bu başlıkta bana eksi oy veriyoruz/#9465126 mrmojorisin
7. sokakta başı açık dolaşan dişiler/#9468508 deli geliyor deli
8. atatürk ün tavla oynarken çekilen fotosu/#9461187 joneca
9. alevilerin daha evrimleşmiş olduğu gerçeği/#9462404 evetbenliberalim
10. zaman gazetesi nin kalitesi/#9462396 tamirci manny
11. fatmagül ün suçu ne/#9468040 cokacayipsey
12. pembe sulu tüysüz şeftalili günler dilerim/#9465283 doc dr c sinan sagiroglu
13. her perşembe gecesi mastürbasyon yapma isteği/#9469400 mrmojorisin
14. yemekte dışkı yiyip kusmuk içen fetişist/#9463660 doc dr c sinan sagiroglu
15. devletten alınan maaş haramdır/#9467509 klauss
kapat

ilerde hepsinde benim adımın yazmaması için sevgi dolu entryler geliyor.

(bkz: coming soon)
vay arkadaş ya derece yapmışım an itibariyle gördüm.
(#13102588) ile dördüncü olduğum, (#13102703) ile on dördüncü olduğum istatistiklerdir.
uzun süredir birinci olamadığım istatistik listesidir. kemalistlerde garip bir şekilde performans kaybı görüyorum bu aralar.

yarın erkekkek, gecmis zaman olur ki ve ben iplerini koparan kukla yı bol bol bu listede görürsünüz, çünkü bugün kemalistler iyi çalıştı...
(bkz: #14351337) sözlüğe girdiğimden bu yana ilk kez dahil olduğum istatistik grubu. külhanbeyleri sağolsun. *
dördüncü sıradan giriş yaptığım istatistik. kız arkadaşımı benden daha fazla düşünen sözlük yazarlarının olması da güzelmiş. evet.

(bkz: #14736508)
insanı dertlere gark eden istatistik. her gün giriyorum arkadaş. haftanın olsa bir kere girer çıkarsın da dünün en kötüsünde de varım önceki günün en kötülerinde de. bünye kaldırmıyor bir yerden sonra. bana bu kadar yüklenmeyin artık.
içinde 4 entry bulundurduğum istatistik sayfası.
Acaba yirmilik listenin tümü tek bir kişinin entryilerimden oluşabilir mi diye merak ettiğim liste. Anlaşmalı oylama şu bu hariç ama.

Troller'in böyle bir hedefi var mı acaba?
her yazarı derinden ilgilendiren uludağ sözlük istatistiğidir.

not: 13. seksi kızları kurtaran enişte/#15967259 sazan avi

ayıp yani! ahlaksızlar. 13. olmuşum.
(#16730831)

31 ağustos 2012 istatistiklerinde en baştaki yerini ayırtmıştır.
sözlükte faal olduğum her an girdiğim istatistik şeysi. yazarların anlamadığı entrylerdir diyelim tanımımız da olsun. evet.
trollerin kapladığı istatistiktir. gerçek fikrini beyan eden bi tane insan evladı yok.
Dünkü listeye girmiş yazarlardan birkaçının silik, birkaçının da çaylak olduğunu gördüğüm entryler.

Moderatörler çizgilerini biraz sertleştiriyor gibi geldi. iyi bir ilerleme tabi.
pokeryanistin dünkü listeye 3. sıradan girdiği entrylerdir. efferin keleşler.
Bugunun muhabbeti olan entrylerdir.
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
Neredeyse %90'ı galatasaray içerikli entrylerdir.

Demek insanlar entry'nin kalitesine göre değil, kendi dünya görüşlerine uyup uymamasına göre oyluyorlar, entry çok kaliteli bir yazı olabilir, %100 de haklı olabilir, ama senin görüşüne tersse eksile gitsin. Dün Drogba yüzünden bütün GSliler sözlükteydi anlaşılan, ufak aleyhte bir yazı yazanın vay haline olmuş.*

Bazen boşuna yazıyoruz burada gibime geliyor. Ya da yakında tüm sözlük troll olup çıkacak, normal yazarlarla alay edeceğiz.
galatasaray aleyhine en ufak bir şey söylediğinizde rahatlıkla girebileceğiniz liste.

müptelası ettiniz lan tahammülsüz ibneler!