bugün

biraz once, ''taniyor olabileceginiz kisiler'' sekmesinde seni bana gosteren facebook'un vizyonunu beyninde sekillendiren mark zukerbergin bu gunlere varmasinda emegi gecen anasi ve babasida dahil olmak uzere herkesin yedi ceddinin atesi bulduklari gunku heyecanlarinin beyinlerinde kiprastirdigi nöronlarin arasinda gidip gelen sinapslari s*keyim.

soyleyeceklerim bu kadar. kabalasmak istemiyorum.
görsel
bele vaziyetin içine soxum.
Güzel kız özledim seninle muhabbet etmeyi.
(bkz: işine bak)
görsel
ben sensiz yaşayamam diyenlerden değilim. sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım.

(bkz: nazım hikmet)
sen kaybettin.
e amk. ben senin emre. o kıza iyi bak.
cumaya gidicez mi yarın.
Telefonun başında çaresiz bekliyorum.
Buraya değil whatsapp a bak amk .
yok öyle bir dünya...
gerçekten okuyorsan gülistan gerçekten çok mutlu ol istiyorum. mutluluk sana çok yakışacak. beyazların içinde ne güzel bir kadın olacaksın sen. hey gidi gülo be. hep mutlu ol hep mutlu hep mutlu ol.
Her sabah uyanıyoruz, her uyandığımız sabah yeni bir sayfaya, hayatımız ise kitaba benzetiliyor. Ben istiyorum ki, açacağım her boş sayfayı doldururken her satırda senin ismin geçsin. Son sayfaya kadar. Kitabın son kelimesi senin ismin olsun. istiyorum ki geleceğim sen ol.
çok aptalsın.
bunu buraya yazdığım için ben daha aptalım o ayrı mevzu.*
görsel
'o kim amk' dedirtir. kaçıncıya yazıyorum bunu bilmiyorum ama bir türlü öğrenemedim kim olduğunu.
Ben seni çok hem de çok sevdim,
Bazen kelimelerle ifade ettim ,
bazen de sessizliğimle terkettim seni,

Anlaması zor hislerimden,
Duyulması ise çok zor kalbimden,
Belki seni haketmediğim için,
Belki asla üzülmemek için..

Düşünüyorum da Aslında seni Üzmemek için..

Çok hem de çok sevdim,
Ama bulunması mümkün olmayan derinlere,hem de çok derinlere gömdüm sevgimi..
Zor geldi sessizliğim ,
canıma tak etti bazen de düşlerim,

Ama asla Gönül ferman dinlemedi dedirtmedim,
Çünkü seni üzemeyecek kadar çok sevdim..
"Bizi kendimizden başkası kurtarmaz. Kimse bunu yapamaz ve yapmamalıdır da. Bu yolu tek başımıza yürümemiz gerekir."

Buddha
Senden sonra tum orospulara asik oldum.sirf sana benziyor diye.
sırtıma yük atmasan, artık beni fırtınada koymasan, sen yağmuru seversin diye çok ıslandım, bana baharlar toplasan ne olur sanki ?
Seni tanımak çok güzel kendimi özel hissediyorum bu yakınlığın devamlılığını istiyorum aslında hem de daha yakından mümkün olmasını diliyorum .
Bahçemizin halinden baharımı kıyasla.
Senin o gavat arkadaslarinin amk.