bugün

eğer o bu durumdan mutluysa ben de mutluyum.
insan sevdiğinin - kendisi ile olmasa bile -mutlu olmasını ister.
Bana yazmayan adamın kime ne yazdığı zerre umrumda değil.
(bkz: kalp spazmı)

allah kolaylık versindir.
görsel
Düşünemedi.
o dediğimiz kim? sözde sevdicek mi? yazsin yav*sk. adam olsaydi bana yazardi. demek ki bana da hayri olmazmis. yazsin. Alayina yazsin. çokta lülü.
Bana güvenmeyen bir kişiye ben nasıl güveneyim dedirtir.
görsel
(img:#1722491)
(img:#1741070)
Dayanamaz yüreğim .sss
(img:#1785983)
Neden zalım neden?
(img:#1793088)
Kalbime gömerim o zaman.
yazabilir yani. bunda sıkıntı yok. veya ben de bi "o" kişisi bulunmadığından böle düşünüyorum. aslında bi an tekrar düşündüm de. belasınıııı :d
Yazmak ne kelime, nişanlandı bile..
Atı alan üsküdarı biz hala kar kış kıyamet..
niye düşünüyorsunuz ki böyle şeyleri? mazoşist misiniz? güzel şeyler düşünün/hayal edin geleceğinizle ilgili. güzel kafanızı yormayın böyle olumsuz düşüncelerle.
yapıyor şimdilerde.

çevrimiçi yazısı kötü kahkahalar atıp beni duvardan duvara vurmak suretiyle dövüyor.
kimle yazışıyorsun dediğimde sana ne demesi de o duvarların üstüme düşüp yüreğimi ezmesine sebebiyet veriyor.
sırf bu yüzden uzaklaşmak istiyorum. ama olmuyor çünkü acı çekme hastalığım var. bir de canım sıkılıyor galiba neyse.

bunun bir de cevap beklediğin ya da konuşmayı kestiğin bir insanın hiçbir şey yokmuş gibi ortalığa yazı yazma durumu var. seni önemsemediğini her harfle tekrar tekrar anlayıp kendini değersiz hissediyorsun.

ayıp değil mi lan!
(img:#1793784)
Dayanamaz minnoş yüreğim.
Yazmak sevmek anlamındaysa şayet bende giderim dönüp arkama bakmam bile. O tercihini çoktan yapmış senle olsa bile onu düşünecek zaten. Olmaz.
bırakın insanlar ne bok yiyolarsa yesinler aq sizene. insan kendisiyle ilgilenenle ilgilenmeli kendisini seveni sevmelidir. gerisi boş iştir.
Yazmazsa terbiyesizdir.
görsel
bırakın kim kime ne yazıyorsa yazsın. hayat bunlardan ibaret değil.
düşünmeme gerek yok zaten yazıyor.
(img:#1891294)
Sizi hayatından çıkardıktan sonraki durumu sizi ilgilendirmemeli. Bir başkasına yazan sizde olabilirdiniz. Size saygısızlık yapmadığı müddetçe hayatınızdan saygı ise çıktıysa sonrasında yolu açık olmalı.
görsel
Yoo yazmaz ki.