bugün

Ağır gavat olan gelin. Büyük ihtimalle olay Bulgaristan'da geçiyor. insan evleneceği kişinin önünde bu tarz kadınların oynamasına izin veriyorsa gavattır kimse kusura bakmasın.

Video:

https://www.instagram.com...WVB/?utm_medium=copy_link
O kızları düğün bittikten sonra öyle salmadıklarına eminim ama kanıtlayamam. Ucuz ve seviyesiz bir olay.
gelin ve damat diğer köşede duruyor sanırım. kızlar niye nargilecileri ortaya oturtmuş ve dans ediyor orasını ben de anlamadım.

mesela bu teklif kimden çıktı, diğeri bunu nasıl kabul etti o kısım da enteresan. gelin hanımda da biraz gavatlık varmış.
Ortamda iki damat var. Bekarlığa veda partisi yapmışlar sanırım. Ayrıca Bulgaristan romanları bunlar galiba.

Gelinin gavat olduğu gayet net zaten. Modernlik ayrı şey, buynuzlu gavat olmak ayrı şey.
kadının GAVATı da ayrı pis oluyor gerçekten.
O iki tane erkek müsveddesi acaba evlenecekleri kadının bekarlığa veda partisi veya kına gecesine iri kıyım bir grup zenci erkek veya biscolata erkeği gibi tipler gelse ne yapardı?

Bu eğlence falan değil. Gelin cidden gavatmış.
Mükemmel video.
twitter işte böyle böyle cuckold, swinger sayfalarıyla doldu..
Seksi kadından kasıt şu ortada popo sallayan pavyon karılarıysa durum vahim gerçekten.
Gelin hanıma ödülünü takdim ediyorum.

görsel
(bkz: nasip olur mu Be)
yeni zengin sevgili bulmak isteyen seksi kız arkadaşa yapılan bir jesttir.
Niye öyle diyorsunuz belki gelin damadı sınıyor gtü başı oynuyor mu diye.
lan temas olmasa ne olacak? karın herhangi bir kutlama için yunan tanrısı heykeli gibi tipleri oynatsa "eğlenmiş canım, ne var bunda?" mı diyeceksin?

gavat olmayan insanlara kezban ve kamil demek moda oldu. genişlikte konya ovasını geçmek çağdaşlık değildir.
Müzik rahmetli Ciguli'yi hatırlattı.

Duygulandım...
dostum seksi demişsin ama bunlar bildiğin c kalite bile değil.

benimki kalkmaz kimse kusura bakmasın.
Gavatlığın cinsiyeti yoktur.

Saygılar sunuyorum azizim…
Bizim millet sosyal medyada gösteriş yapacağım derken intsa, tiktok falan, iyi bokunu çıkardılar hayatın.
güncel Önemli Başlıklar