bugün

türk erkeğinin midesini bulandıran durumdur.

izlemeye değmez. evet.
çok şükür youtube işyerinde açmıyordur.
(bkz: Kürt memesi)
amma büyük.
"7:37 helal olsun kardeşim bende cekil lan şurdan diyordum." yorumuna güldüğüm video. videoda çalan şarkıyı dinleyemiyorum şu an. sadece görüntüleri seyredebildim.

çıplak ayakla dans eden morlu teyze ve leopar desenli elbise giymiş 2 tane teyze var en çok onlar dikkatimi çekti.
mis mis ortam buram buram am kokuyor. bırakın şu şehirli bakımlı ince belli kadın güzelliği gibi sikko algıları kadın dediğin böyle doğal koca memeli götlü göbüşlü olacak. ilkellik, doğallık, tam bir libido canavarı doğurgan memeli işte atalarımızın izinden gidelim her erkeğin bilinçaltında böyle kadınlar var ama global sikko algılar bazı şeyleri içimize attırıyor.. sanki hepiniz her gün ince belli kız s*kiyorsunuz aq. yok mide bulandırırmış falan filan geçin bu ayakları.. böyle kadınları düşürebiliyorsanız bir kere yatın sonra anlayın gerçek dünyayı. sonra bana dua edin.

tanım : her gün elini siken sikkoların ıyy mıyy diye elitlik kastığı video.
doğulu insanlar.
Ritme kendini kaptırmış ne verdiyse yapmış komik bir şekilde hareketler edasıyla oynamış kızlar en sonunda gördüğümde ayakkabılarını çıkarıp oynamaya devam etmiş yorulmak bilmemiştir.