bugün

ağlamak istiyorum. gözümden yaş geldi, aktı gitti. bu nasıl bir olay. siz şaka mısınız?

edit: bunun yeri bu entry değil ama yeter ya. şu sözlükte aldığım hiç bir eksi umrumda olmadı ama şu yazıyı bile eksileyenler olabiliyor ya hiç bir şey demiyorum. sadece yazık.. sözlükte entryi okumadan sadece nicke bakarak eksi verenler var şaka gibi.

(bkz: #38757553)

gibi.
akp döneminde yaşanan olaydır.
şalvarlı eğitimsiz kabadayı kılıkların yaptığı iğrenç sıradan durumdur. evet..
Millet kudurmuş ya.
(bkz: Dindar nesiller yetiştireceğiz)

(bkz: Kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi siksin)

(bkz: internetime dokunma)

(bkz: Bu milletin amına koyacağız)

Ve işte sonuç.
cezası belli.
görsel
bu ülkeye acilen idam cezası geri gelmeli. bu tip olaylar karşısında asacaksın 3-5 tane kanı bozuk şerefsizi bak bir daha kimsenin götü yiyor mu yapmaya.
bazılarının böyle kolaylıkla yakalandığına bakmayın. aynı suçu işlemeye hazır o kadar çok sapık türedi ki bu akp ahlakçılığı döneminde. patlayan ensest ilişkilerin sonuçlarının bir kısmı küçük çekmece vs. hastanelerinde zuhur ediyor.

velhasıl durumlar vahim: özgürlüğümüz gitti, insanlığımız, namusumuz gitti gidiyor, ülke elden gitti gidecek.. neöreceğiz bakalım.!

böylelerine ceza mı?
şimdiye kadar olanlarına verilen komik cezaları bilmiyor muyuz? devletlüleri eleştirdi diye nesimi'nin derisini yüzerek katlederken, 10 yaşından küçük yüzlerce kız çoçuğunun ırzına geçenlere makamlar veren soptan geliyoruz biz.
Ne yazık ki çocuk ameliyat olmuş. Yani sadece kalkışma değildir. Üzücü olay. Keşke orda öldürselerdi.
şaka yapmıyorum(zaten şaka yapılacak bir konu değil), çok ciddi söylüyorum bu ülkedeki kerane sayısını arttırıp vizite ücretlerini düşürmek şart. yoksa bu sapıklığın ve cinsel açlığın sonu hayra alamet değil. abi bu ne azgınlıktır? her hafta saçma sapan sapıklık haberlerine artık bünyemiz alıştı resmen. bırakın şu gözümden yaş geldi olayını. direnç kazandık lan, ne yaşı birader? 1 kerede yaş gelir, 2 kerede gelir, 3 kerede gelir, köpeğe tecavüz ederler yine gelir de ee artık bir yere kadar. şu orospu çocuğundaki cesareti görünce samimi söylüyorum içim ürperdi, gözümden yaş falan gelmedi benim. içim ür-per-di! o nasıl bir cesaret lan? düğün evindesin. tanımadığın, bilmediğin ev. 3 yaşındaki çocuğa halleniyorsun. öyle elle taciz falan da değil, direkt çırılçıplak dalıyorsun. etrafta bir sürü insan olduğunu, o eve girip çıkan birilerinin illaki olacağını bile bile... akıl alır gibi değil. bunu göze almış olan sadece bu adam değilki. böyle binlercesi var artık. hepsi çevremizde. komşumuz, mahallemizin bakkalı, yeri geldiğinde bir öğretmen, servis şoförü vs... işin daha da korkutucu olan tarafı işte bu.
Dikkatinizi çekerim 3 yaşındaki bir cocuktan bahsediyoruz.sadece 3 yaş. Bırakin kendini savunmayi daha dogru duzgun konuşamayan bir masum.çekin artık o igrenc ellerinizi.buna dünyanın bütün küfürlerini biraraya getirsek bile iltifat etmiş oluruz.artık bu tarz pisliklere ciddi anlamda farklı cezalar gelmeli.
Bu canavarlığı durduracak hukuk yoksa halk bir süre sonra kendi cezasını vermeye başlar. Dün yedi yaşında bugün üç ama sürekli iyi hal indirimi, neyine veriliyor bu indirim! Üç yaş lan üç.

Hastaysa, hastaneye kapatın ömür boyu. sapıksa, cezaevine sokun bir daha çıkmasın. ilaçla tedavisi varsa tedavi bitiminde doktor toplum içine dönebilir raporu verirse dönsün ama yine de çocuklardan uzak dursun. Yok mahkeme bırakırsa bir süre sonra biri bunu vurur!
şu da var içeri giren çıkan belli değil, o kalabalıkta nasıl bırakıyorlar küçücük çocuğu. bunlar hep eğitimsizlik biraz da. ya yakalanmasaydı. çocuk derdini anlatamayacak kadar küçükse , iz bırakmadan ileri gitmeden taciz etseydi. her şey normal seyrinde devam edecekti. yani önce aile koruyacak, ilgilenecek, böyle sapık çok. ama cahillik işte.
Şu zamanda aklı olan çocuğunu bebeğini yanından ayırmaz. Ulan allah belanı versin be 3 yaşındaki çocuğa nasıl bu şekilde yaklaşabiliyorsun? Yav insanın nutku tutuluyor ağız dolusu sövsen yine için soğumuyor. bu ağır sapkın cinsi bozuk leş tiplere hala caydırıcı bir ceza yok. Göz yumanın da, hukuğun da, adaletin de ta içine tüküreyim.
sorun ki tahrik olmuştur. pişmandır. sonra da yazarlar çizerler,üstü kapanır gider. herşey o kadar alışageldik ki.heralde başlarına gelmeden kimse farkında olmayacak.
https://tr.sputniknews.co...dana-3-yas-tecavuz-cocuk/

sizin geçmişinizi sikeyim ben orospu çocukları.
hem de hümanistiz biz, idam insanlık dışı diyenlerle beraber...
alın! bu çokk insanlık içi...

allah hepinizi kahretsin...
Bildiğim bütün küfürlerin buna ve bunun gibi sapıklara gerçek anlamda uygulanması dileğiyle. Yine de öfkem dinmez .
Şerefsiz 51 yıla çarptırıldı.. Beter olsun.

https://twitter.com/CapaM...status/974603330138902529
güncel Önemli Başlıklar