bugün

Al işte ilerde bir kadın cinayeti daha. Amk tahammülsüzü.
Ben o kızın yerinde olsam o anda orayı terk ederdim. Terbiyesize bak sen , sabrın yoksa yapmayacaksın düğün. Hamama giren terler demişler. Ondan koca olmaz. Bir ömür izdirap. Geline acıdım.
Herkes haklı. Bu devirde kimse gönül rahatlığı ile evlenemiyor ki düğün borcu işsiz kalır mıyım korkusu. Daha düğün günü insanı strese sokuyor.
Psikolojik sorunları olan bir sakattır.
Şizofren tipe benziyor. Mutlu günü zehir etti. Tutup o şişeyi bir yerine bir şey yapacaksın ama neyse. Ânı rezil eden insanlardan nefret ediyorum. Keşke yenge kafasını pastaya sokup terketseydi mekanı.
götü yememiştir. evliliği tabii ki.
Ya benim anlamadığım bunlar olurken kızın ailesi ne düşünüyor acaba?
Neyse bu kadar masraf ettik, rezillik çıkmasın falan mı?
Adam şişeyi yere çaldı lan. Herhangi biri benim kızımın yanında şişeyi yere çalacak da ben o şişeyi o adamın bir yerine monte ettirmeyeceğim, öyle mi?
Sakin hannah...
haklı sebebi o lan damattır.

muhtemelen düğünden önce bana bunları yaptırmayın demiş, sonrasında zoraki yaptırıılmış bir imajı var. haklı yani.
iste böyle öfkesini yönetemeyen içsel dürtülerini bastıramayıp toplum içinde bile bu kadar aşağılık hareketler yapan insanları evlendirip çocuk sahibi olmalarına müsaade ederseniz ileride daha çok artar kadın cinayetleri. Umarım gelinin ailesi bir müdahalede bulunmuştur yoksa ikisi aynı eve girdiğinde yaşanacakları düşünmek bile istemiyorum.
Bunu göre göre kızını veren ailenin ebeveynlik yetkisi düşürülmeli. Kız başına gelecekleri göremiyor sanki.

Ruh sağlığı pek yerinde değil.
ahahahahaha

ben daha yeni izledim videoyu.

puahahahah.

götüne 100.000 tl kaçınca adam böyle oluyor işte.

evlenmeyin, evlendirtmeyin.
Adamın yaptıklarına haklı sebepler bulmaya çalışanlar da bir psikoloğa gözüksün bence...

Kızın ailesi orda o evliliği bitirmediyse onların da geçmişine tüküreyim...!
Sorunlu bir tip belli. Bir evlilik nasıl başlarsa öyle biter. Her zaman sinyallerini verir de herkes anlamaz.
Kızlar böyle erkekleri seviyor işte. Bizim gibilerle sadece eğlenirler.
Uhuhuhu.
bu kızın annesi paskalya tavşanı mı, babası noel baba mı niye tepki vermiyor?
Bana kalırsa bu ilk değildir. Önceden de gerçek yüzünü göstermiştir. Buna göz yumanlar da ne biliyim biraz maldır. Hastaysa tedavi edilsin değilse şiddete karşıyım aslında ama bu güzel dövülür.
Yalnız şampanya olayında kopmuş, ya çok sabırsız ya da, erken boşalma sorunu var gibi damatta. Uzman bir psikiyatrist olarak gözlemlerim bu yönde. Selametle.
görsel
izlerken bile davranışlarına katlanamadığım, sorunlu damat. gelin hanımın yerinde ben olsaydım kafasını alır düğün pastasına sokardım. daha düğününde bile hastalıklı davranışlar sergiliyorsa kim bilir normal yaşantılarında eşine neler çektirir. bu ve bunun gibi saçma sapan tiplerin acilen eğitilmesi ve tedavi ettirilmesi şart. sorunlu evlatlara sahip olan (bazı) ebeveynler, evlilik bir tedavi yöntemi değildir. kafanıza sokun şunu.

canım kadınlar, sizler de böyle hanzolara yüz vermeyin.
Evlilik insanı vezir de eder rezil de.
Sorunları olan damattır. Bu nişan törenine benziyor sanki. Gelin hanım biraz daha düşünmesi gerekir. Köprüden önce son çıkış.