bugün

uludağ anlamsız başlıklarından biri zannedip açtım videoyu
gerçekten bunu da yapmışlar

allah belanızı verse keşke... bir kere uçkurunuzdan başka birşey düşünseniz.
fazla abartılmadan yapılırsa günah değildir.

pardon yanlış oldu.
Su içmekten , yemek yemekten farkı olmayan tamamen doğal ve hayati bir durumun şehitliğe engel teşkil edip etmeyeceği sorunsalı.
Gerçi cünüp'ün bastığı topraklar feryat eder , dokunduğu ağaç kurur diyenlerin böyle şeyleri merak etmesi normal.
akp adlı stepnelerin şehit askere gösterdiği saygı ne yazık ki bu işte. evet ilk önce ananızı sikmiş o yüzden cünupmüş. benim de bir sorum var hırsızlık yaptıktan sonra sıfırlarsak günah mı ? ben değil uzun boylu bir arkadaşım sordu.
(bkz: dincilerin seksle kafayı bozması)
zall al bu ergenleri burdan. lütfen...

edit: böyle derken ilk entrye bakmamıştım. trollümüz bol olduğu için tvlerde saçmalığın bu denli seviyesizleşeceği cehalete boğulmuş olduğunu düşünemedim. afedersin asil izmirli.

tvler uludağ sözlükten daha trollmüş. trollere gün doğdu.
(bkz: soru başlık)

(bkz: cünüp başlık)
adamlar sürekli cenabet gezdikleri için, akılları fikirleri seks te olduğu için sürekli bunları düşünüyorlar amk. korkmayın olum cünüp olsanızda şehit olamazsınız. şavaşacak göt yok sizde. sizin en kralınız oğlunu askere göndermiyor.
bunu diyen onursuz solucan derhal kendini öldürmelidir.

adamlar savaşta ölmüşler, onurlu ölmüşler. aklı sikten başka şeye çalışmayan köpeğin tek derdi bu.
ülkemizde din yobazlığının geldiği noktayı göstermesi açısından ibretlik bir örnektir.

ayrıca, allah belanızı versin!..
kardeşim eğer bunu düşünüyorsanız ayıp ediyorsunuz. bu ülke için savunulması gereken insanlar için savunan askerlerime bunu söylemek acizlikten başka bir şey değil...
Bir askerin şehit olması soz konusu ve sen bunu mu düşundün? Gerçekten?
Milleti dinden imandan çıkaracaklar artık. Yetti be!

bir askerimiz şehit olduğunda yıkanmadan ve kefenlenmeden defnedilebilir. Çünkü tertemizdir, çünkü meleklerden bile daha masumdur.

Bu soruyu soran, oraya ileten sapığın allah belasını versin.

Ayrıca ömer döngeloğlu için yorum dahi yapmak istemiyorum. Mezhep ayrımcısı olmasının yanı sıra, bu tarz soruların sahiplerine hak ettikleri cevabı vereceğine ciddi ciddi açıklayan adama ne desem boş.
dincilikte gelinen son nokta. kafayı yedi millet. eserinizle gurur duyun.

şehit kelimesini ağzına bile almaya hakkı olmayanların ahlaksızlığından başka bir şey değil.

memlekette insanlar artık dinden iyice soğudu. eskiden dindar sayılabilirdim ama bu sapık zihniyet yüzünden dinden çıkmaktan korkuyorum.
beyni oksitlenmiş bir zatın sıç-malaması.
kurban olduğum allah sabrımızı deniyor sanki. allah'ın dinini alet ettiğiniz şeye bak! zerre kadar utanma arlanma da yok heriflerde. nutkum tutuldu yeminle.
Hiç şüpheniz olmasın her türk askeri cenabet gezmemek için gerekirse buz tutmuş derede bile abdestini alır. Tabii burda yazar geçinen yeni yetmeler henüz askere gitmediğinden bilmez.
insan okuyup araştırmadıktan sonra hanzala bin ebu amir (r.a) i bile bilmez, böyle abuk subuk konuşur.

devir eski hocama sorayım öğreneyim devri değil, devir okuma, araştırma, kendini geliştirme devri ama gelde bunu anlat...

müslümanız diyoruz, ne islamın tarihini biliyoruz, ne kuran okuyoruz.

olm bari bir yerden özetini falan okuyun, ne bileyim çocuklAr için kitaplar, çizgi filmler var onu izleyin, biraz çabalayın lan!!
insanlar ölüyor bunlar hala cünüp mu değil mi diyor.
Troll olduğunu varsaydığım soru. Zira şehitlik mertebesi o kadar yüksektir ki, onu kirletmeye cünüplük yetmez.
şehitlerimize zerre saygısı olmayan aşağılık yobaz kafasının dert ettiği meseledir.

sorarım size, bunu tartışan yobazların, istanbul kuşatılırken "meleklerin kanatları var mıdır?" tartışması yapan papazlardan ne farkı vardır? iki kafanın da milletleri yenilgiye götüreceği kesindir.
Hz HANZALA BiN EBÎ ÂMiR'i bilmeyen mi varmış hayret.

islam'ın daha asrı saadette hallettiği bir sorudur.
Kim bunu tartışıyor acaba dedim sonuç beni yanıltmadı.

AKP li kişilere birşey demiyorum ama beni zorluyorlar.

işte bunlarla aynı ülkede yaşayıp aynı havayı soluyoruz bunların seviyesi böyle e oy verdikleri de değişmez.

Kısacası mal ın biri kutsal görevini yapıp mallık yapmış.
herkeste bir allah! olma merakı. size ne, bize ne, kime ne?
ortadoğu adetleri ve gerçekmiş gibi inanılan ortadoğu inançları aziz türk milletini ilgilendirmez... o aziz vatan evlatları emperyalizmin tutulmuş köpekleri tarafından öldürüldüğü için tarihin ve milletin gönlüne aziz kahramanlar aziz şehitler olarak kazınmışlardır ! böyle saçmalıkları tartışmak, aklın ucundan dahi geçirmek gerizekalılık ve hianet göstergisidir... aklı sıra sağı solu trollücek işte...