bugün

Vasat altı bi anchormandir kendisi, ııılamaktan 2 cümleyi toparlayamiyor.
naber la gevşek.
bir ara her videosunda ekşi sözlük ile ilgili bir şeyler söylüyordu. sanki gizli ekşi sözlük reklamı yapıyor gibiydi. lan dedim bu niye subliminal ekşi sözlük reklamı yapıyor. sonradan ortaya çıktı tabi.
yanında çalışan alex isimli kadın ekşi sözlüğün sahibi, tombiktosu kanzuk ile evleniyormuş. hem iş hem ticaret. herkes ekmeğinin peşinde cüneytcim haklısın.
lan kanzuk bu dünyada senden daha çok işini bilen kimse var mı acaba? önce sedatın elinden ekşiyi aldın, şimdi böyle hamleler. seninki şark kurnazlığı. çakallar yanında rahip kalır.
bu gidişatın sağlam düşüşü olur. bak buraya yazıyorum.
Tarafsız gözükmeye çalışan yandaşgillerden.
cesaret sorunu olduğunu düşündüğüm gazeteci. çok şey biliyor ama korkuyor. mesela kankisi hadi ile konuşurken, hadi şerefsizim, namussuzum diye atıp tutarken onun yalan söylediğini biliyordu. yüz ifadesinden, tavırlarından bu anlaşılabiliyordu. yalnız ükemizdeki gazetecilerin genelinin cesaretini sorgulamaya başlarsak kendisi yine de cesur yürek gibi kalıyor.
kim ne derse desin bağımsız bir gazeteci olarak ilk kez youtube da asıl işini yapmaya başladı. her iki tarafın iyi taraflarını övüyor veya kötü taraflarını sövüyor diye demediklerini bırakmıyorlar. bir medya kuruluşuna bağlı olmadığı için bağımsız hareket edebiliyor veya düşüncelerini dile getirebiliyor. ister sevin veya sevmeyin adam işini yapıyor.
kendisi ne şiş yansın ne kebaptır. süleyman abisine toz kondurmaz. bunu izleyenin kendisine saygısı yoktur.
radikal yazarı olduğu zamanlar yaptığı fetö yalayıcılığını unutmadık unutmayız.
çok bilgili ve sempatik bir gazetecidir fakat bununla beraber sanki biraz kendini beğenmiş gibi bir izlenim verdi bana.
fazla yazmaya gerek yok. abd nato'nun tetikçi gazetecilerinden biridir.
Solcu görünümlü amerikancı gazetecilerden biri olduğunu düşünüyorum. Malum, bir diğer kürtçü şirin'le * ikisinin hocası olan birand da aynı yoldaydı.
sizle aynı düşünmeyen biri hemen neden tü kaka oluyor anlamıyorum.
Cıvıklığı olmasa abdurrahman çelebi.
2000'lerin başında birand tarafından gazeteci yapılmaya çalışılmış bi' youtuber. akp yandaşlığıyla bilinir.
cnn muhabiri.
o da bir başıboş sokak köpekleri mağduru:

görsel
deprem olduktan hemen sonra canlı yayına başlayarak aralıksız bir şekilde uykusuzluğa da meydan okuyarak canlı yayın yapıyor. gerçekten gazetecilik tecrübesini ilk kez bu kadar konuşturduğunu hissettiriyor. eleştirileri kendisine zarar vermeyecek bir şekilde çok seviyeli. gözyaşları ve gerginlik içerisinde 3 gündür saatlerce yayın yaptı. deprem hakkında bilgileri takip etmek isteyenler için ilk önerimdir...
https://twitter.com/who98...?cxt=HHwWhIDT4fWJho4tAAAA
Bu yalaka, Kemal Kılıçdaroğlu’na yanlamaya başladıysa Kemal Kılıçdaroğlu seçimi önde götürüyor demektir.

Bu beyfendi her dönemin adamı olarak bu konularda asla yanılmaz.
Bu yalaka, Kemal Kılıçdaroğlu’na yanlamaya başladıysa Kemal Kılıçdaroğlu seçimi önde götürüyor demektir.

Bu beyfendi her dönemin adamı olarak bu konularda asla yanılmaz.
adem metan ile ciddi bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum.
Sigara yakmaya bahane arıyorum Cüneyt abi, bu gece de ahu'ya yakalım hadi.
Çok kötü bir kitabı bulunan, az bilen terörü yaşatan herkes gibi çok tehlikeli, korkak, doğrucuymuş gibi görünmeye çalışan dev ağızlı canlı türü.
tarafsız objektif programları ile favorim. en son exxende belgeseler yapıyor. 8 bölüm bitti.
kendi deyimiyle, "tamamen duygusal" olarak haber yapan gazeteci. seküler bir hayat tarzı yaşıyor ama değerli kağıt kokusu nereden esiyorsa oraya doğru da yanlıyor.
son yayınında resmen kurum reklamı yapmış. 180 derece yayınları yaptığında aşırı belli oluyor. çok sağlam kaynak gelmiş olmalı.