bugün

olmasi gereken insani duygudur... insan olan herkesin yurekleri yandi kavruldu. Rabbim ailelerine buyuk sabirlar versin. sonucda ates dustugu yeri yakiyor...
görüntüleri izlerken boğazım düğümlenir, gözlerim dolardı. cüneyt özdemir kırdı zincirimi o ağladı ben ağladım.
canlı yayında ölen için kalan için ağlamasıdır. içi sızlamayan ağlamayan varsa siktirsin gitsin.
insan olduğundan olabilir mi? yasa bürünmüş bi memleket her an ya cansız bedenler çıkarılıyor ya cenaze defnediliyor. kimileri de "nerede?" diye hala bekliyor. izlerken ağladım bi de orada olsam, kendi kulaklarımla duysam hem babasını hem ağabeyini kaybettiğini koca bir yürekle söyleyen 14 yaşındaki çocuğu, mesut nerde haber verin diye ağıt yakan kadını, baba diye arkasından çığlık atan çocuğu orada olup duysak hepimiz ağlardık.
insanız canımız acıyor.
1 hafta önce sünnet davetiyelerini dağıtan babasının başında ağlayan küçük çocuğu görünce sadece cüneyt değil 76 milyon ağladı.
şimdi reklam cart curt gibi sözlere maruz kalcak durumdur. Vicdanı olan öyle bişey söyleyemez bile.
insanin yüreğini sizlatan durumdur.
Soğuk kanlı olmak fekan hikaye kalır bunun yanında o derece yürek burkar.
13.05.2014 tarihinde gerçekleşen soma faciasında madenci kayıplarıyla yaptığı röportaj sonucunda ağlamasıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=gM9WiXRmqyU

Not:Ağlamamak elde değil 3.5 aylık bir çocuk var ve daha doğmadan babasından haber yok öldü mü ? toprak altında mı? hastanede mi ? kimsenin haberi yok.
güncel Önemli Başlıklar