bugün

Cübbeli ve ismail saymaz arasında büyüyen polemiğin alev aldığı andır. Kollarımı bağladım tek tek hepsini izliyorum.
https://twitter.com/ismai...tatus/1169144346907746305
cahille huhatam olduğu için gözümden düşmüştür saymaz efendi..

eğitilmez kitleyle vakit harcamak insanlık suçlarından sayılmalı benje..
ismail Saymaz’ın CNN Türk spikeri Nevşin Mengü dahil çok sayıda kişiye Twitter üzerinden sarkıntılık yaptığı ortaya çıkmıştı.
al birini vur ötekine yayını izledim ismailindr haksız oldugu cok yer var kendini hic temize çıkarmasın gerci sen millete yanmaz kefen satmaya calistin demesi cok hosuma gitti ama neyse zaten cübbeli biliyorsunuz anlatmaya gerek yok .
Her şeyi ya yiyecek, ya s.kecek olarak değerlendiren bir bilinçaltı, normaldir.
yalarun da diyebilirdi. yani fizik deyince bilemedim. tafsilatını tetkik etmek lazım gelir.
yemeye alışmışlar ya ne bulurlarsa yerler !
Saymaza badem muamelesi yapmış..adsfsdff
Cübbeliyi günahım kadar sevmem ama Kendini araştırmacı gazeteci olarak adlandırıp başkalarından aldığı bilgilerle programlara katılan bir insan olduğunu öğretti, bu ismail abimizin.
Keko cemaat ne demek? Cübbeli Ahmet üzerinden oradaki cemaata böyle bir ithamda bulunmak yanlış.
Benim de şu an ölü bir yerim var ama çürümüyor. Yanlız çürümüyor diye öpersen dirilir aman dikkat. Swh.
nerden biliyorsunuz belkide adam curutmeyen kefen icat etmistir. ne demeye isin icine akıl ve bilimi karıstırıp adamı ekmeginden ediyorsunuz?
Saymaz’ın söylediği bazı şeylere sonuna kadar katılıyorum fakat kendisi primci ve samimiyetsiz olduğu için sözlerin kifayeti kalmıyor.