bugün

günün bomba gelişmesi.
yakışmadı cübbeli.

görsel
https://twitter.com/Medya...tatus/1305866608104148994

https://tele1.com.tr/cubb...rdan-at-eti-cikti-223681/
görsel
at ama okunmuş at. şeklinde müridlerine yedirir
Cübbeli ahmet denen dinci teröristin namussuzluk konusunda hiçbir sınır tanımadığını gösteren haber.

Kafasının kesilmesi şart bu tarikatçı piçlerin.
okunmuş at etidir,
yendiğinde dana etinden daha besleyici olur, bu sucuk insanı cennete taşıyacak enerji verir.
Sözlükte fanları çoktur kendisinin oturup sabaha kadar dinlemek isteyen var mesela çok ulu Google gibi bile olduğunu düşünen var bana inanmıyorsanız daha önce açılan başlığa bakın ee bu kadar salak kitle olursa kefen de satar at eti de millet de alır.
Lalegül fm tv v.s. kendisine ait olmadığını cnntürkte ahmet hakana ifade etti birkaç gece önce cübbeli..
at eti it etine karışmış.
önce kendini mehdi ilan eden adamın kıza cinsel istismarı daha sonrasında hocanın kadını tacizi etmesi şimdi ise cübeli ahmet hocanın sucuğundan at eti çıkması ve tüm bunların 4 5 gün içinde peşi sıra gerçekleşmesi.
bana biraz tuhaf geldi. altından bir şey çıkmaz inşallah.
edit:cemaatlere düzenlenen operasyonlar.
Atı okuyup üfleyip helal yapmıştır,afiyet olsun.sikinti yok.
bir gün el mizra hamz bedirahn hazretlerinin canı sucuk çekmiş. eşine evde sucuk olup olmadığını sorunca, eşi de ''ondan yoktur, kapıya bağlı olanı saymazsak.'' cevabını vermiş. el mizra da ''onu yiyecek olan, beni hoca sanan eşeklerdir.'' buyurmuş.
kıçınızdan iftira uydurmayın la.
görsel
insan sağlığını tehlikeye atmak suçundan derhal ağırlaştırılmış müebbet yemesi gerekli bu şahsın.
Ülkede ne kadar iftiracı, medya sahtekarı varsa hepsi ayakta. Aynen kardeşim bütün firmalar hakkıyla yapıyor, bütün firmalar tertemiz. Sadece dini hassasiyeti olan ve bu alanda ünlü olan cübbeli sahtekar. Aynen cübbeli cenneti parsellemiş onu satıyor, aynen kardeşim yanmayan kefen satıyor aynen.
Nerde iki yüzlü, hain ve pislik iş varsa cübbeli yapıyor aynen aynen.
Herkes temiz ve şerefli, bir cübbeli değil. Aynen aynen.
Çarpıtmayın yine öyle bir şirketi yok Ahmet ünlünün.
arkadaşlar yanlışlık var!
olamaz...
neden?
çünkü at eti pahalıdır, at eti lezzetlidir.
bunu ciddi olarak söylüyorum yani kanatlı eti gibi değildir.
at etinden hile olmaz olamaz.
zarar eder, olmaz yahu.
biliyoruz bu işleri.
allah allah.
Sözlüğün yarısı haberi doğrulamadan bok atmak için doluşmuş. Herşeyin hakkını verin. Şüphesiz Balıkesirli gençliğin haline üzülüyor.
Çok normal müridlerinin çoğu at hırsızı.
At değildir o hocam zinnar yapmaz. O denemiştir biz kullarını..
Vay be sen millete din sat, sonra da dana etine at eti karıştır.
Dini paravan yapıp her türlü pisliği yaptıklarını bir kez daha kanıtladılar.
Bu adamı savunan birine selam bile vermem öyle bi nefretlik, akıl tutulması resmen.