bugün

15 temmuz zamanında RTE için ona farz edin vb bir şeyler söylemişti (yanlışsa düzeltin lütfen) o zaman tepki göstermiştim çünkü müslümanlar sadece ve sadece Allah'a farz edip biat ederler. Din adamının böyle söylemesi tiksindirmişti ama seviyorum kendisini.

Sohbeti aşırı güzel. Teke tek programına en çok yakışan kişi diyebilirim tabii celal hocamı ve Murat hocamı harcamam.

Umarım bir gün sohbet etme şansım olur.
"Birisi dağda çıkmış katil oluyor(pkk), diğeri de burda ona oy veriyor kafir oluyor."
-cübbeli ahmet hoca

Bu adama karşı gerçekten gereksiz ön yargı var. Böyle milliyetçi, vatansever hoca az gördük. Cübbeli hocam adamdır.
görsel

ağaran sakalından da utanmayan, allah ile aldatan, hoca lakabını haketmeyen troldür.
Adam önce dini doğru kabul ediyor ardından evreni yorumluyor o yüzden saçmalaması normal.
Sar kavramını açıklasın.
Aslan terbiyecisi.
Sevdiğim bir hocadır.
Yanmayan kefen, terlik falan aldın mı?
Kampanya varsa ben de alayım.
Aylık gelirini açıklamış.

https://halktv.com.tr/gun...-kazanci-da-dudak-788037h
verdiği ifadede aylık gelirine inanmadığım youtuber dır.
görsel
ismailağa cemaati ile bir alakası kalmamış hocadır. cemaatten atmışlar anladığım kadarıyla. kendi cemaatini kurup cübbeli ahmet hoca cemaati olarak yola devam edeceğini düşünüyorum.
ismail Ağa cemaatinden afaroz edilmiş...

Swh...
(bkz: ajan)
Hak geldi batıl zail oldu daki hak ehli olduğunu düşündüğüm hoca/ hocamız/Cübbeli Ahmet hocamız. Allah onun ömrüne bereket versin.
güncel Önemli Başlıklar