bugün

an itibariyle olan durumdur.
yılınm bağlanmasıdır.
telegol'ün saçma sapan bir program olmasından kaynaklanır.

fenerbahçe'ye saldırmaktan başka yaptıkları bişey yoktur. ciddiye alınmamalıdır.
görsel
Yaran bağlanmadır.
din ve futbol işlerinin hala ayrılmadığının göstergesidir.
futbol, siyaset, din vb. ne varsa her şeyin türk futbolunun üzerine nasıl çöktüğünü bize gösterir.
Futbol kulüplerini belediye başkanlarının yönettiği, yönetim kurulunda başkanın akrabalarının olduğu, takımların, teknik direktörlerin, squad ekiplerinin değil menajerlerin transfer yaptığı bir ligde normal karşılanacak olaylar bunlar. Evet futbolumuzun marka değeri var !
" hatır şikesi caiz midir?" sorusu yarmıştır.

ulan koca alime nerdeyse 3 korner bi penaltı caiz midir diyecekler.
ekranda görülen 6 adam futboldan para kazanmaya çalı$an milleti salak yerine koyan gereksizlerdir. siz hala bunların aralarında diyalogların haber değeri ta$ıdığına inanıp sözlüğe mi ta$ıyorsunuz? ayıp lan sizi sözlük yazarı yapana ayıp.
"Ettiğim dualar sonrası FB ile GS arasındaki 9 puan fark kapandı.Buçuklu puan duası bilseydim GS şampiyon olmayabilirdi" -Cübbeli Ahmet Hoca
sadece oha diyorum. hayır cübbeli ahmet hoca'ya değil. onu programa çıkarana, futbolun haline ve izleyen bizlere.
(bkz: türkiye de bilim olmaması)
hoca lafı koydu; "futbol bana göre boş bir iş."
komiktir.

ulan bu spor yorumcuları ne kadar boş adamlar ya? hiç mantıklı bişey söyleyen yok.
güncel Önemli Başlıklar