1. 1.
    https://twitter.com/kadra.../1244996385700798464?s=21

--spoiler--
    yakın arkadaş olan iki tiktok fenomeniyle sırayla aşk yaşayan ve bu yüzden de kızlar arasında kavga çıkmasına sebep olan czn burak, şimdi de başka bir tiktok kullanıcısına mesaj attı. ifşa olmamak için kuzenini kullanan burak özdemir’i, “coconell8” ismli kullanıcı ifşa etti.
    --spoiler--

neyin ifşası onu anlamadım. adam gayet kibarca sohbet etmiş, olumsuz olunca çekilmiş.
    bence bunu ifşa diye ortaya çıkaran yüz yılın kaşarı olarak kendini ifşa etmiş oldu.

czn burak ifşası
    10 -6 ... anto
  2. 2.
    sakin ol champ.. evimdeyim.
    -4 ... anto
  3. 3.
    tanımam etmem ama yürüyen erkek kişisi nezaket sınırlarının dışına çıkmadığı için anlamsız bir kezban-atak örneği olan ifşadır.
    7 ... temple of the doge
  4. 4.
    Allah kezban azabından korusun yaraaabbbiiii.
    2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  5. 5.
    Bunun neresi ifsa,kiz sirf reklamini yapmak için ne duruma düşüyorlar yazik acıyorum.
    1 ... a d o l f i n a
  6. 6.
    tipi kes atanamamış eyşan aq.

czn burak ifşası
    8 ... nesgayfe
  7. 7.
    olum bu gayet sıradan bir yürüme olayı. ne yapalım yani bunu da yapamayacaksak valla insan nesli tükenecek.
    eskiden cümle sarf etmekle zaman kaybetmeyip direkt dudaklara yapışarak ilanı aşk ederdik. gayet de güzel ilişkilerimiz oldu. adam son derece masum bir şekilde şansını denemiş.
    3 ... ruh okuzu
  8. 8.
    (bkz: türk kızının ay herkes beni sikmek istiyor tribi)
    9 -1 ... kan tutan kasap
  9. 9.
    Bu burak'ın göz zevki çok kötü lan.
    Reklam olmuş bir ifşa işte hep aynı boklar işte.
    1 ... endless pain
  10. 10.
    ulan bu neyin ifsasi kemcuk agizli kiz. adam sansini denemis, sevgilim var diyince de efendice cekilmis. ilgi orospusu ya. 2bin takipci icin got siktirirler amk.
    4 -1 ... peder