bugün

(bkz: satranç)
(bkz: tenis) (bkz: golf)

kaliteli sporlardır.
(bkz: vurdurmak)
yazılım, yazılım, yazılım derim bu tarihten sonra ingilizce herkesin bilmesi gereken bir dil, artık iş istiyorsanız bu işin kodlama tarafına geçip oralardan bir dil öğrenmeniz gelecekteki mesleğinize seçilmeniz açısından yararınıza olacaktır.
(bkz: c#)
(bkz: python)
Maket yapımı yazın.

Buradan dikkatli ve detaycı bir insan olduğunuzu düşünebilirler. işe alındıktan sonra da dikkatli ve detaycı olursanız herhangi bi sıkıntı olmaz, kendinizi yalancı çıkarmamış olursunuz.
Hicbir hobiniz yoksa; bir suru hobiniz varmis doldurmayin. Sonra bir kitap, dizi veya konu hakkinda mulakatta soru sorunca mal gibi kalip komik duruma dusuyorsunuz.

Gecmis zaman tam hatirlamiyorum ama hobilerinde kitap okumak ve edebiyatla ilgilenmek seklinde yazan birisiyle mulakat yapmistim. Hangi tarz kitaplari okursun soruma karsilik; klasikler demisti. Ben de bu yasima kadar klasiklerin hemen hemen hepsini okumus biriyim. Hangi klasik kitap ve kitap karakterleri seni cok etkiledi sorusuna, cevap verememisti. Cunku kitap okumayan bir insan ve klasiklerden bir haber oldugunu da hissettirmisti cevap verememesiyle. Tabii bu durum karar verme asamasinda biraz etkili olmustu.

Olur da onume icinizden biri gelir, mulakat falan yapariz. Ozellikle kitap okumuyorsaniz; hayatinizda kitaba yer yoksa sirf dolu gozuksun diye yazmayin. Bircok mulakat yapmis bir abiniz olarak belirteyim dedim.
Yamaç paraşütü.
krav maga .

bunu bilmez herkes, anlatırsın, sohbet olur, ayrıca güven verir.
dürüst olun bence iyi niyet eninde sonunda kazanır.
horoz dövüştürmek. badboy imajı verir tuttuğunu koparır bu diyerek alırlar hemen.
uludağ sözlükte takılmak.
Evde yapılan hobiler yaz oraya rafting yamaç paraşütü almazlar ben almam. Ankara’da yapamaz 2 de bir izin ister.
Ülkedeki işe alımcıların bir çoğu boş beleş olduğu için herhangi bir garanti yoktur. Öyle bir hobi yok. Yalandan takım oyunları yaz bari de ekip çalışmasına yatkın havası versin modu yani!

Yıllar önce bsh türkiye ile bir iş görüşmem olmuştu. Aradılar davet ettiler gittim. Karşımda sarışın derin v göğüs dekoltesi olan bir kadın ve temel iç güdü modu sürekli bacak değiştirip külot göstermede. Bilerek yapıyor zira arada memelerine bakıyor ne kadar dışarda diye. Neyse farkında değil hatun benim o taraklarda bezim olmadığının ve kadınlardan o anlamda hoşlanmadığımın. Saçma bir ingilizce mülakat, abuk subuk sorular ozel hayatımla ilgili...
Hak yemek. Yaz anında garanti.
patron ya da yöneticilerin hobileri olabilir, yani önceden istihbarat alın.
Gireceğiniz iş yerine torpille girebileceğiniz için, torpil yapan kişinin adını soyadını hobilere yazabilirsiniz.
Rus ruleti.