1. 1.
  (bkz: satranç)
  1 ... mystictopaz
 2. 2.
  (bkz: tenis) (bkz: golf)

  kaliteli sporlardır.
  3 -1 ... the blade man
 3. 3.
  (bkz: vurdurmak)
  10 -3 ... bel gamzeli erkek
 4. 4.
  Erzurumda şakasında türbanlı kalibrasyonu yazmıştım adamlar harbi çağırdılar.
  3 ... vexillarius of theodopolis
 5. 5.
  yazılım, yazılım, yazılım derim bu tarihten sonra ingilizce herkesin bilmesi gereken bir dil, artık iş istiyorsanız bu işin kodlama tarafına geçip oralardan bir dil öğrenmeniz gelecekteki mesleğinize seçilmeniz açısından yararınıza olacaktır.
  (bkz: c#)
  (bkz: python)
  6 -2 ... byg20
 6. 6.
  Maket yapımı yazın.

  Buradan dikkatli ve detaycı bir insan olduğunuzu düşünebilirler. işe alındıktan sonra da dikkatli ve detaycı olursanız herhangi bi sıkıntı olmaz, kendinizi yalancı çıkarmamış olursunuz.
  7 ... ex oriente lux
 7. 7.
  Hicbir hobiniz yoksa; bir suru hobiniz varmis doldurmayin. Sonra bir kitap, dizi veya konu hakkinda mulakatta soru sorunca mal gibi kalip komik duruma dusuyorsunuz.

  Gecmis zaman tam hatirlamiyorum ama hobilerinde kitap okumak ve edebiyatla ilgilenmek seklinde yazan birisiyle mulakat yapmistim. Hangi tarz kitaplari okursun soruma karsilik; klasikler demisti. Ben de bu yasima kadar klasiklerin hemen hemen hepsini okumus biriyim. Hangi klasik kitap ve kitap karakterleri seni cok etkiledi sorusuna, cevap verememisti. Cunku kitap okumayan bir insan ve klasiklerden bir haber oldugunu da hissettirmisti cevap verememesiyle. Tabii bu durum karar verme asamasinda biraz etkili olmustu.

  Olur da onume icinizden biri gelir, mulakat falan yapariz. Ozellikle kitap okumuyorsaniz; hayatinizda kitaba yer yoksa sirf dolu gozuksun diye yazmayin. Bircok mulakat yapmis bir abiniz olarak belirteyim dedim.
  5 ... doblocu eniste
 8. 8.
  Yamaç paraşütü.
  1 ... teksas valisi
 9. 9.
  krav maga .

  bunu bilmez herkes, anlatırsın, sohbet olur, ayrıca güven verir.
  ... mukukulu
 10. 10.
  dürüst olun bence iyi niyet eninde sonunda kazanır.
  ... pasif paso agresif