1. 10.
    işe alındığınızın garantisidir.
    Eğer lisede onur kolunda iseniz ceo bile olursunuz. Bunu da ekleyin. Ben öyle yaptım muhtar kent'i koltuğundan ettim.evet.
    -1 ... 1974197819741978
  2. 11.
    insan kaynakları (Human Resources) ağzını bırakıp, götüyle güler cv ye.

Daha sonrasında cv nizin üzerinde simit yer, ve çay bardağı altlığı olarak kullanır cv nizi. En sonunda perdelerin kornijlerden düşmesini engellemek için kornij aralarına sıkıştırılır.

Kalan parçalar de seminerler de, nasıl cv hazırlanmaz diye ifşa edilir.
    4 ... bigbaddick
  3. 12.
    akape milletvekilliği için yeterlidir.
    1 -1 ... abhartach lynch
  4. 13.
    yüzde elli elli ihtimal işe yarar veya yaramaz. sınıf başkanlığı gene biraz forslu. düşünsene gürbüz bir insan evladısın ve cv ne "beslenme kolu" idim yazıyorsun. vardı ya beslenme kolu trafik kolu itfaiye kolu. ne dalga geçerler "orası belli zaten tosunum nıhahahahah" diye..

trafik polisliğine müracaat edeceksin mesela. ben ilk okulda trafik koluydum deneyimliyim yani hesabı. itfaiyeye başvuracaksın aynı şekilde. ne döverler adamı var ya..
    4 ... mel mel bakan gibson
  5. 14.
    Şüphesiz sizi bir adım ileriye taşıyacak fırsattır. Sınıf başkanlığı değil de tüketiciyi koruma, çevre ve trafik, sivil savunma gibi kollarda görev aldım.
    3 ... sairceketli
  6. 15.
    şaka maka " yönetme becerisi" anlamında bakacak kurumlar için bir "acaba" olabilir mi diye düşündüğüm durum. ama ben ayrıca hiç sınıf başkanı olmadım ve sözüm meclisten dışarı, sınıf başkanlarının alayı da artistti. ama yine de çocukluk hevesleri diyeyim ben. her birimiz içinde masumluk. özledim o günleri.
    9 ... en asaletli duygularin adami
  7. 16.
    cv hazırladığım şu günlerde güldürdü.
    2 ... bluerain
  8. 17.
    "Sınıf başkan yardımcısı" daha havalı duruyor, denenmeli.
    3 ... leblebidennemkapan
  9. 18.
    saygınlığınıza saygınlık katan bir etmeni cv ye yazmaktır. kral harekettir.
    2 ... hi im from trakya
  10. 19.
    bir arkadaş adını vermeyeceğim bir vakfın staj başvurusunda referansınız kimdir? sorusuna "allah" demişti. o aklıma geldi. sonuç mu? arkadaşı aramadılar bile. staj için bile referans istenen bir vakfa karşı yapılacak kral hareketti bana sorarsanız.
    4 ... gaddar noyan