bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hiç anlamadığım, doldururken akla karayı seçtiğim kısımdır. zaten işveren için de işe alacağı elemanın hobileri bir anlam teşkil etmemektedir, ne yani, oraya "hafta sonları golf oynamak yazsak" patron bizi golf oynamaya mı davet edecektir? saçma sapan bir bölümdür.
  (bkz: bir hobi aracı olarak blokflüt)
  6 ... jumanji
 2. 2.
  ne kadar extreme sporlar varsa eklenen bölümdür.
  2 ... turkerr
 3. 3.
  out door sports.

  ileniş: hasziktir lan.
  2 ... kerameti kendinden menkul
 4. 4.
  (bkz: sevişmek sevişmek sevişmek) *
  3 ... other
 5. 4.
  takım çalışması gerektiren sporların yazılması lehinize olacak durumdur.
  1 ... brujita
 6. 5.
  dünyada sanki ortak alınmış bir kararla cv oluşturulmuş gibi bir durumu da teşkil eder. her cv örneğinde mutlaka vardır. futbol ama play station'da yazmak en iyisidir. pes sevmeyen adama rastlamak zordur.
  1 ... nodesir
 7. 6.
  klişeleşmiş hobilerden haz etmemek, ralli yarışlarına katılmak, f16 kullanmak, saatler boyunca ereksiyon halinde kalmaya çalışmak, sokakta milletin donunu indirip kaçmak, sahilde denize karşı işemek, kız nickiyle sohbet odalarına girip elin herifleriyle muhabbet etmek, sonrasında erkek nickiyle girip aynı sohbet odasında kız aramak, namaz kılmak, oruç tutmak, zekat vermek, hacca gitmek, basketbol potasında ellerim morarana kadar asılı kalmak, 24 saat boyunca hiç kalkmadan bilgisayar başında oturmak.
  2 ... whippersnapper
 8. 7.
  türkiye piyasasında dolaşan cv'lerin en az %50'sinde, o bölümde "fotoğrafçılık" yazar. ortalık ara güler'den geçilmez olmuş da, haberimiz yokmuş mnskym.
  3 -1 ... david brent
 9. 8.
  zorlamadır. geçen gazetede iş hayatında popüler hobileri sıralamışlar yok yelken sporu, dağcılık, bungee jumping filan. ulan alemin özelde canı çıkıyor ne yapacaksın sen benim bungee jumping yapıp yapmadığımı. sanki iş arasında beraber yapıcaz çılgın seni(!) zaten iş aramaktan , görüşmelerden filan imanım gevremiş dağ yerine seni tırmalıcam şimdi. yarasa mıyım ben? Rica ederim yelkenli sörf filan. bunların hepsi bi tuhaf karakter tahliliymiş (üç beş spor, uğraş dışında tahlil edemiyorlar)tahlilmiş! haspam mecbur muyum ben pilates yapıp topla filan oynaşmaya? belki ben farklı şeylerle uğraşıyorum, uğraşmasam sana ne boş zaman benim keyif benim beni benimle bırak rica ederim, zira çok uyduruksunuz. hayır bir de temizlikçiye de aynı formu verip hobi soruyorlar, sanki tuvalet pompasını raket niyetine, b.klarını top olarak alıp tenis oynayacaklar hayret bir şey ya! *
  ... morbulutlar
 10. 9.
  çalakalem doldurulmaktan kaçınılması gereken bir cv bölümüdür. dikkat çekici/ilgi çekici/renkli hobiler yazarsanız artı puan kazandırabilecek, fazla aykırı ve/veya abuk sabuk hobiler yazarsanız da puan kaybettirebilecek bir bölümdür.
  1 ... usualsuspects