1. ?.
  vakit gazetesi'nin yarın (5 şubat) itibariyle düzenleyeceği yeni yazı dizisi.

  anlı şanlı türk ordusunun kademe komutasında bulunan komutanlar, milletin çocuklarını hoplatırken; kendi çocuklarını korumaya çalışmışlar.

  bu tabii ki bir iddia. yazı henüz yayımlanmadı. ama sayfalardaki yerini aldığı zaman, gazete tarafından somut delillerle ispatlanırsa o zaman daha çok şey söyleriz.

  bu arada tsk, bu haber için yayın yasağı koydurmak için mahkeme kapısındaymış. bu da bana bir ispat gibi geliyor ya, neyse.

  linkten yakın;

  http://www.ensonhaber.com...yin-yasagi-gelebilir.html
  2 -2 ... yazarsam olay olur
 2. ?.
  vakit gazetesi'nin hiçbir kaynağa dayanmayan masa başı haberlerinden biri.

  (bkz: vakit gazetesi nin son provokasyonu) *
  2 -3 ... lewwo
 3. ?.
  (bkz: kıçından element uydurmak)
  2 ... possessed
 4. 1.
  curuk raporu alan başbakan çocukları varken son derece doğaldır.
  3 ... tralliani
 5. 2.
  neden bugüne kadar hiç şehit olan paşa çocuğu olmadığını belki de açıklayacak olan yazı dizisi.

  bırakın paşa çocuğu olmayı, bir yüzbaşı tanıdığı olanın bile ne kadar iyi şartlarda askerlik yaptığını herkes biliyor zaten. bakalım vakit ne diyecek bu konuda...
  1 -3 ... happylover
 6. 3.
  vakit nakittir. *
  -1 ... moso
 7. 4.
  nitekim vakit gazetesi tarafından yayımlanmıştır.

  http://www.ensonhaber.com...-o-haberi-yayinladi-.html
  ... yazarsam olay olur
 8. 5.
  babalarının banka hesapları merak edilen zengin çocuklardır. Askerlik yapmazlar, lüks okullarda okurlar, askerlik yapsalar bile batının en kral ve en rahat şehrinde takılırlar. Babaları, ara sıra bölük komutanlarını arıyarak inceden "oğluma bir şey olmasın" mesajı vermeye çalışır. Bu general çocukları keyif içerisinde, lüks bir yaşam sürüyorken, tsk'nin yanlış politikaları yüzünden halk çocukları genç yaşta canlarından olurlar. Bu yalnış düzen böyle devam eder halk kaybederken, rütbeliler ceplerini doldurur.
  ... i belong to che
 9. 6.
  (bkz: çüksüz ibineler)
  2 ... 19 12
 10. 7.
  eğer ortada bir gerçek varsa "ama o vakit gastesinin haberi, ama onlar şeriatçı, ama onlar faşik, ama onlar şu, ama onlar bu" diyerek ad hominem yapmanın mantıklı bir yanı yoktur. ha bu haberler gerçek değilse zaten yargıya toslar.

  şöyle savunmalar yapılıyor: "e başbakanın oğlu da çürük raporu alıyor." sizin siyasi görüşünüzden olmayan bir bireyin giriştiği illegal birtakım faaliyetler, sizin de bu faaliyetlere girişmenizi meşru kılmaz. neden çıkıp ikisine karşı çıkan ninist bir bakış açısına sahip olamıyorsunuz. "generaller çürük raporu alıyorlar oğularına, olsun tayyip de alıyor, haklarıdır alsınlar." izan bu mu?

  eğer izan buysa neden aynı suçu işleyen dtp'liler tutuklandı, bir kısmının suçu sabit görüldü? madem başbakanın oğlu da yapıyor, madem generaller de yapıyor bir tek dtp'liler askerden kaçınca mı sorun teşkil ediyor?
  2 -2 ... yeni pijama kokusu