bugün

Kendisinin hayırlı bir münasebete iştirak etmek istediği hanım kızımıza bol şans ve metanet diliyorum. Üzülmesini de istemiyorum ama erkeklere olan ilgisi kadınlardan önce geliyor ama pek entelektüel. Eved.
Mb isimli çocuk ile bir akrabalığı var gibi olan yazar.
tanımam etmem ama iyi insandır. sözlüğü ayaklandırdı en önemli yazarlardan birisidir. aşk, meşk gibi şeylerden bahsedip durur resmen bir duygusal katil hemde en serisinden.
incici arkadaşlara söyleyelim de donatsınlar şurayı. Süslesinler iyice. Bi dk geliyorum..
Akademik kariyer yapmaya çalışıyor gibi görünen bir yazar.
allah affetsin, kul hakkını helal etsin ; söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ama direk nickten kaybediyor bu arkadaş. aşk hete hötödür diyip kızların ciciklerine saldıracak adam nicki almış. hatta yazdıklarına baktım orası da kayıp. yok yani . olmamış. üzgünüm bob.
sol framede an itibariyle nickini görüp, bir de ben nick altı ziyaretinde bulunayım dediğim yazar kişisidir.

sözlüğe birkaç gömlek fazla gelir bu yazar. yine de sözlükten aydınlatmasını eksik etmesin işte.
yalnız bazen gereksiz başlıklara entry girmesi de gözümden kaçmadı. o kadar da olsun arkadaş...

iyi yazmaların olsun.