1. 1.
    cumhuriyetin çocukları değil osmanlı torunlarıyız

gebzede asılan pankartan fışkıran sübliminal mesaj. ya biz osmanlı düşmanı değiliz de sizdeki bu cumhuriyet düşmanlığı nedendir ?

-ben cumhuriyet çocuğu değilim.

+tamam deden osmanlı da baban kim senin ?

-ben cumhuriyet çocuğu değilim.

+peki kimin çocuğusun ?

-cumhuriyet'in çocuğu değilim.

+peki kimin çocuğusun ?
    42 -18 ... ispati
  2. 2.
    tayyip'in osmanlı pankartında ne işi olduğunu sorgulatan pankart.
    6 -1 ... bombadil
  3. 3.
    gerçekten osmanlı kanından olan birinin, yolda görse dilenci sanıp para atacağı gerizekalı bedevi söylemi. muhafazakar olmasalar, ot beyinli olmasalar aslında batılılaşma sürecinin osmanlı padişahları tarafından planlı programlı bir şekilde yapıldığını, amacın direkt olarak batıyla bütünleşme olduğunu ve şu anda osmanlıyla yolumuza devam etseydik şu anki durumumuzdan pek de farklı olmayacağımızı uzun uzun anlatırdım ama nafile.
    8 -1 ... gaspirali
  4. 4.
    cumhuriyet cocugu osmanli torunuyuz.
    8 ... tarihcigeldi
  5. 5.
    osmanlının torunuysak cumhuriyetin çocuğuyuz, selçuklu da büyük babamız. daha büyük babalarımız var mete han gibi bilge kağan gibi.

pankart rezalettir.
    8 -1 ... baytarafli
  6. 6.
    Gururlandıran ve bir okadar da duygulandiran slogan.
    9 -10 ... masper
  7. 7.
    Kısaltması o.t olan insanlardır. Ayrıca babası belli olmayan torunlardır.
    (bkz: o c)
    -5 ... mrtrhn
  8. 8.
    kimden geldiğiniz mühim değil. adam olun yeter amına koyim.
    2 ... sergulath
  9. 9.
    Düşünemeyenlerin astığı pankarttır. kendilerine ve yakınlarına çektirilen acıları cumhuriyetten bilecek kadar süper cahildirler tarih bilgisi sıfırdır. eğitim durumları iki kelimeye bir araya getiremeyecek kadar zayıftır.
    -2 ... bufuz
  10. 10.
    Fatihin, kanuninin, yavuz sultan selimin torunuyum diyenlerin tarih bilgisi sorgulanası. Onlar tarihi sadece izledikleri filmlerden bilenler.
    ... hooligan123456789