1. 1.
  chp lilerin %99.99 unun beyanı. size cumhuriyeti kurduğunuzu inkar eden yok. mustafa kemal atatürk kuvai milliye devrimi ile saltanatı yıkıp bu toprakların yeniden şekillenmesinde en büyük pay sahibi.

  ama bu cumhuriyeti atatürk kimlerin sayesinde kurdu. sizin ötekileştirdiğiniz çarşaflı, örtülü kadınlarında içinde bulunduğu bir kuvai milliye ile kurdu. elinizde içkiyle klavyeden sallayıp durana kadar biraz tarih okusanız bunları bilirdiniz.

  cumhuriyeti biz kurduk çarşaflılara yer yok
  cumhuriyeti biz kurduk çarşaflılara yer yok
  5 -4 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  Atatürk'ün karısı da kara çarşaflıydı.
  4 -1 ... selia
 3. 3.
  cumhuriyeti biz kurduk çarşaflılara yer yok
  1 ... flat head
 4. 4.
  derken? fatih sultan mehmet desem...
  ... bittimiacaba
 5. 5.
  atatürkçü gözüküp kendine benzemeyenlere düşmanlık yapanlar yüzünden oluşan antipatiden kaynaklı böyle bir parti hala iktidarda. akıllı olun insanları kazanmak varken kaybetmek niye.
  ... takiaceae
 6. 6.
  bu cumhuriyeti atatürk'ün gayretleri ve zamanın anadolu kadınları ile kuruldu.
  o zamanın çarşaflıları parklarda yiyişmiyordu ve ya üzerime işediler gibi yalanlarla devrişmiyordu. vatan sevdalısıydı hepsi.
  -3 ... kafam bir milyon
 7. 7.
  Güldüren söz. Bu ülkeye ihanet içinde bulunmayan kendini buraya ait hisseden herkes bu ülkenin sahibidir. Bu ülkenin adı atatürk değil. Bu ülke islam cumhuriyeti de değil. isteyen atatürkü sevmez çarşaf giyer isteyen müslüman olmaz mini etek giyer. Bunu seve seve kabul edeceksiniz.
  2 -2 ... prensest