bugün

türkiye cumhuriyetine ve milli değerlere hakaret içeren sikimsonik bir başlık. hükümet hakkında açılsaydı bu başlık hemen silinirdi. bu adam apaçık korunuyor moderasyon tarafından. bu ve buna benzer onlarca entrysi var sözlükte. atatürke hakaret içeren entryleri bile var. *
öncelikle tüm cumhuriyet yanlıların bayramı mübarek olsun diyorum ve bu 29 ekim'de de böyle şeylerin yaşanmaması için biraz daha edepli olmaları için burdan salık veriyorum.
uzayın o muazzam büyüklüğünden ürkmene rağmen.uzayın yüce yaratıcısı,eşi,benzeri ve ortağı olmayan,tek olan tek ilah,allah'ın varlığından korkmamak bu.eminim ki varlığına şahit olmadığındandır.işte herşeyde burada saklı,iman etmek:hiç şüphe etmeden,bir varlığa görmeden,algılamamışken tamamen boyun eğmek,teslim olmaktır.yani önemli olan senin,bu boyutta sınırlı algınla hiç tanımlayamacağın,yüce allah'a,onun ilmine,gücüne,kurallarına,varlığına,katından aşağı yere indirdiği yüce ışığa=nûr( başta kur'an olmak üzere,incil,tevrat,zebur)'a,bu ışıktan yaratılan kutsal varlıklara(melekler),allah'ın tek hak dini islam üzere gönderdiği o nûru barındıranlara(başta muhammed elçisi ve diğer tüm elçilerine) hiç şüphesiz iman etmeye davet ediyorum tüm ateist arkadaşları ve iman beyin değil kalp ve vicdan ile olur diyorum.saygı duyuyorum her ne cevap verirseniz farketmez.
islam seni köleleştirmeye çalışmaz her hücren allah'ın emri ile(içlerinden bilim adamları çıkaran, dünyaya bilimi yayan yahudilerin zenginlik ve teknoloji için en çok istediği melek olan)tüm doğayı, kurallarını yöneten mikail sebebi ile köledir, kölesin zaten. her hücren, her en alt yapın allah'ın emirlerine hizmet ediyor sana, durmadan, yılmadan. tek amaçları seni sonuna kadar ayakta tutmak. şuan alay geçecin cinsel organların dahi. fakat sana ait olan tek şey düşüncelerin, bunlardan uygulamış oldukların ve sonuçları, iyi veya kötü ve karşılığı olan sonsuzluktur, acı veya tatlı daima.
pideci rahmi cumhuriyetçi imiş...

(bkz: allah allah kontesi kim sikti)
en fazla 6 ok kullanılarak yapılacak saldırıdır. fazlası olmaz ferah tut gönlünü.
cahilliğinden ne diyecek olan kişinin lafıdır. ses etmeyin gider.
(bkz: bir başbakan olarak atatürk)

zoraki tanım: cahilliğin sınırlarının zorlandığı başlık.
az bile olmuş.
en çirkin şey şu kemalist ve dinci çatışmasıdır. dinciler atatürk'ün yaptığı iyilikleri görmez kötülükleri görürler. kemalistlerde dincileri şeriatçı sanarlar. halbuki onlar cumhuriyetçidir sadece toplumun dinden uzaklaşmasını istemezler. keşke bu saldırılar hiç olmasa.
evet efendim...

atatürk lakaplı türkiye'nin başbakanlarından biri olan mustafa kemal'in kurduğu kulislerde dilen dile dolaşan cumhuriyet yanlılarının akılalmaz saldırılarından birinde mağdur olmaktır. evet kardeşim bugün tanık olduğum manzara sırf cevşen satıyor diye dindar ve ak parti gibi nurlu bir dedenin saldırıya uğramasıdır. elbette ki sadece izlemedim ve o minili baldırı çıplak kaltakların üstüne zıplayıp zıplayıp kafalar attım kaldırımlardan. eteklerini kaldırıp ele güne reklam edip kaltak ettim valla cidden hepsini. ulan amcacığımız orda cevşen satıyor, ııyk pis ihtiyara bak deyip erkek manitalarınıza dövdürüyorsunuz yani yanınızdaki tokmakçıya. altınızda mini etek, bluzdan memeler taşmış gayet bekaretsiz hal ve tavırlar içerisindesiniz allah belanızı versin yeter be bu ülkedeki din mazlumları çoğalmamalı.

dindar ak partililerin hepsini artık sahaya davet ediyorum! haydi arkadaşlar, dindoşlar. yeter çektiğimiz zulm!