1. 1.
    evet efendim...

atatürk lakaplı türkiye'nin başbakanlarından biri olan mustafa kemal'in kurduğu kulislerde dilen dile dolaşan cumhuriyet yanlılarının akılalmaz saldırılarından birinde mağdur olmaktır. evet kardeşim bugün tanık olduğum manzara sırf cevşen satıyor diye dindar ve ak parti gibi nurlu bir dedenin saldırıya uğramasıdır. elbette ki sadece izlemedim ve o minili baldırı çıplak kaltakların üstüne zıplayıp zıplayıp kafalar attım kaldırımlardan. eteklerini kaldırıp ele güne reklam edip kaltak ettim valla cidden hepsini. ulan amcacığımız orda cevşen satıyor, ııyk pis ihtiyara bak deyip erkek manitalarınıza dövdürüyorsunuz yani yanınızdaki tokmakçıya. altınızda mini etek, bluzdan memeler taşmış gayet bekaretsiz hal ve tavırlar içerisindesiniz allah belanızı versin yeter be bu ülkedeki din mazlumları çoğalmamalı.

dindar ak partililerin hepsini artık sahaya davet ediyorum! haydi arkadaşlar, dindoşlar. yeter çektiğimiz zulm!
    8 -17 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
  2. 2.
    (bkz: atatürk ü başbakan zanneden şakirt)
    6 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  3. 3.
    en çirkin şey şu kemalist ve dinci çatışmasıdır. dinciler atatürk'ün yaptığı iyilikleri görmez kötülükleri görürler. kemalistlerde dincileri şeriatçı sanarlar. halbuki onlar cumhuriyetçidir sadece toplumun dinden uzaklaşmasını istemezler. keşke bu saldırılar hiç olmasa.
    1 ... erenika
  4. 4.
    az bile olmuş.
    2 -1 ... ismene
  5. 5.
    (bkz: bir başbakan olarak atatürk)

zoraki tanım: cahilliğin sınırlarının zorlandığı başlık.
    3 ... aglaya ivanovna
  6. 6.
    cahilliğinden ne diyecek olan kişinin lafıdır. ses etmeyin gider.
    1 -1 ... oytunkaran
  7. 7.
    en fazla 6 ok kullanılarak yapılacak saldırıdır. fazlası olmaz ferah tut gönlünü.
    -1 ... alwayspiizbecauseizmitliyiz
  8. 8.
    pideci rahmi cumhuriyetçi imiş...

(bkz: allah allah kontesi kim sikti)
    4 -1 ... darius ve krezus reloaded
  9. 9.
    Yunan gavurundan bile bu kadar nefretle bahetmeyen yazardir. Kardeslige ve barisa ihtiyaci vardir, islamin bizleri kolelestirmek istedigi gercegi hatirlatilmalidir.
    2 ... gedikpasa
  10. 10.
    islam seni köleleştirmeye çalışmaz her hücren allah'ın emri ile(içlerinden bilim adamları çıkaran, dünyaya bilimi yayan yahudilerin zenginlik ve teknoloji için en çok istediği melek olan)tüm doğayı, kurallarını yöneten mikail sebebi ile köledir, kölesin zaten. her hücren, her en alt yapın allah'ın emirlerine hizmet ediyor sana, durmadan, yılmadan. tek amaçları seni sonuna kadar ayakta tutmak. şuan alay geçecin cinsel organların dahi. fakat sana ait olan tek şey düşüncelerin, bunlardan uygulamış oldukların ve sonuçları, iyi veya kötü ve karşılığı olan sonsuzluktur, acı veya tatlı daima.
    -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu