1. 1.
  balıkesir' in edremit ilçesinde, 1923 senesinde kurulmuş lokanta. pazartesileri işkembe yahni yapılırdı da 2 saatte biterdi.*
  ... legend of the stranger
 2. 2.
  edremit' in en büyük lokantasıdır. öğlenleri iş adamları, esnaf, öğrenciler ve şehre gelen pazarcıların buluştuğu noktadır.
  1 ... legend of the stranger
 3. 3.
  Edremit'te lokanta. Caddeyi dik kesen ara bir sokağın içindedir. Önünde park yeri bulmanız neredeyse imkansızdır. Çevresindeki banka gibi kurumlar yüzünden özellikle öğlen saatleri çok kalabalık olur. Yemeklerin güzelliği bir yana porsiyonların zenginliği ve fiyatların çok uçuk olmaması sebebi ile yoğun şekilde tercih edilir. Servisi güleryüzlüdür. Köftesini özellikle tercih edin derim, kaymaklı höşmerim de yöreye özgü denenmesi gereken bir tatlıdır. Yalnız kaymaktaki yoğun süt kokusu herkesin hoşuna gitmeyebilir. Kasa arkasında orta yaşlı, siyah küt kesim saçlı bir bayanın patron olması olağandır. Bunun dışında kasasında çok güzel gözlere sahip bir de genç bayan bulunmaktadır. Gerçi yeşil mavi renkteki gözlere sahip bu bayana nazarımız değdi ve gözüne ekmek kırıntısı kaçtı ve hesabı öderken gözleri dolu doluydu. Ama ne yalan söyleyeyim gözleri öyle ağlamaklı olunca daha bir parlak, daha bir güzel olmuştu. Edremit'e yolunuz düşerse mutlaka uğramanızı öneririm.
  1 ... rick blaine