bugün

Hem partinin kendi tarihi hem türk siyaset tarihi bu seviye bir koltuk savaşına tanık olmamıştır. Öyle şakayla karışık konuşuyoruz Allah böyle muhalefeti herkese nasip etsin diye ama iş sıkıntılı bir hâl almaya başladı. Bu parti ana muhalefet partisi durum iktidar destekçilerini bile rahatsız ediyor arktık.
-o beğenmediğimiz selahattin demirtaş ve hdp bile bunlardan daha iyi muhalefet yapar-
diyor yukardaki yazar.
siyasetin dedikodu yapmak olduğunu düşünen insanlar var.
Oyumu alacak partidir.
başına kk'nın 2.0 versiyonu geçmiş, atatürk'ün zamanında zirvesini görmüş parti. vallahi billahi bundan sonra iflah olmaz chp. 10 aralıkçı şerefsizler bitirdiler güzelim partiyi. hepsine boydan gireyim.
Şuanki görüntüsüyle türk siyasi tarihindeki miadını doldurmuş gibi gözüküyor. Artık kitleler üzerinde hiçbir etkisi yok, siyaset üretilmiyor ve ülkenin hiçbir sorunu konuşulmuyor.

Varlık amacı, hükümetin hükümette kalmasını sağlamak gibi bir şey. Eski genelbaşkan rezaletti, yenisi şimdiden onu aratacak gibi duruyor.
türkiy yi kuran partidir. sol görüşlü bir çok parti eninde sonunda chp ye katılır. kısacası chp , türkiye var oldukça var olacaktır. kimseyi yüzde 50 yi yok saymasın.
vallahi tanju özcan'ı özledik!
yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) belli oldu! işte yeni MYK’da yer alan isimler:

Selin Sayek Böke: Genel Sekreter
Deniz Yavuz Yılmaz: Enerji Politikaları
Gökan Zeybek: Yerel Yönetimler
Özgür Karabat: Mali işler
Deniz Yücel: Parti Sözcüsü
Gökçe Gökçe: Adalet Politikaları
ilhan Üzgel: Dış ilişkiler
Ensar Aytekin: Örgüt
Burhanettin Bulut: Medya ilişkileri
Aylin Nazlıaka: Aile Politikaları.
TEMEL KARAMOLLAOGLU'nun stepnesi olan hareket.
türkiyemizin öp öz partisi.
1. dünya savaşı ve çanakkale savaşı, kurtuluş savaşı gazileri dedelerimizin kurduğu parti.
Değişim gibi bir şey oldu ama kimse değişmedi.
6'lı masada birçok partiden milletvekilini kendi listesinden aday göstermiştir.
100 yıllık partinin 8. genel başkanı dün itibariyle özgür özel olmuştur. vatana millete hayırlı olsun.

görsel
görsel
Akp nin antisi olucam derken türk solunun da anasını sikip statükocu bir parti olup çıktı.

Kah gitti kürtlere yanaştı kah kara çarşaflılara!

Eskiden bi %10-15 oyu söylemi olan bir sol vardı... içinde eritince o da kalmadı.
Atatürkçü olayım dedi onu da beceremedi.

Muhalifim amenna da beni chp li sanan mallar bunu iyi okusun. Solcuyum ben chp li değil!

Ülkenin ayarı öyle kaydı ki ya tip e oy vericem ya da zafer partisine!
Büyük türkiye partisi bile olur!
görsel
Dini istirmar edip bi adamı diktatöre çevirse iyiydi.
görsel
görsel
Bitmiştir....

Swh ...
Ülkemizin kurucusu olan partidir, bu nedenle her zaman saygı duyduğum parti olmuştur taki kemal kılıçdaroğlu gelene kadar, önceden yinede bu parti için iyiydi aslında, hiç olmazsa deniz Baykal döneminde kırmızı çizgileri olan bir partiydi CHP, kesinlikle bir kan değişimi şart gibi durmakta, ben bu partiyi savunma sanayimize destek veren, dışarıda ve içeride tam bağımsız bir türkiyeyi inşaa ederken görmek istiyorum. Aynı Gazi mustafa kemal paşa döneminde olduğu gibi çokmu şey istiyorum.
bazı cumhuriyetçi, atatürkçü kişilerin de günümüzdeki halini beğenmeyebildiği bir siyasi parti. özünü beğeniyorlardır herhalde hem de bu partiyi atatürk kurdu cumhuriyeti kurduğu gibi.
alevilerin eline geçince kürt ve ermeni partisine dönen muhalefet partisidir.

türküm diyemeyen hiç bir ırk mehzep geçmemeli chp'nin başına.
Ya sövdürtmeyin adamı şöyle başlık gösterp ya.
Komünist olup,dersimci olup kendini kemalist olarak adlandıran ama kemalist olmayan kişilerle doldurulmuş parti.

Kürt milliyetçiliğine ses çıkarmayan ama Türk milliyetçiliğine "faşizm" diyen Kürtçü bir parti.

Diyarbakır'a "Kürdistan'ın başkenti" diyen parti.

Bu partiye hala oy vermeyi düşünenler varsa ya gerçekten Kemalizmden nefret ediyordur ya da başka seküler parti alternatifi bulamadığı için oy vermeyi düşünüyordur.

CHP'nin içi boşaltıldı,bu parti maalesef bitti.