1. 1.
  şeriat istemesinin temel nedeni dini savunması değil çocuk yaştaki kızlara sulanması için olanak sağlanacağını biliyor olmasıdır. cumhuriyete sapıklık yapma hakkı elinden alındığı için düşmandır o . oysa kendisi ona sağlanan 4 eş edinme ruhsatıyla kendi çapında küçük bir harem kurma niyetindir.

  cumhuriyet rejiminin, onun baş kahramanı hüseyin üzmez'e yaptığı zulmü gördükçe hop oturup hop kalkar, gözleri dolar. içinde isyan aşkı dolar dolar taşar. bu çürümüş düzene isyan eden katışıksız bir şeriat savunucusu, kafire karşı yapılacak savaşta en önde dalgalanacak bağrağın sancaktarıdır artık o..

  (bkz: kız 9 yaşında erkek 13 yaşında evlenebilir)
  7 -9 ... golgi aygiti
 2. 2.
  (bkz: atatürk ten nefret eden yobaz bir dinci olabilmek)
  ... mahmutkentin kucuk modelleri
 3. 3.
  olayın cılkını çıkarmış tersten nirvanaya ulaşmış yobaz.
  3 -1 ... random stranger
 4. 4.
  zırvaları ile insanların başını şişiren ve neye hizmet ettiğini anlayamayacak kadar beyni bile olmayan zavallılardır.
  2 -1 ... yendik mi lan
 5. 5.
  aynı zamanda nekrofilidir. kendi kendilerineyken; dini, kitabı bir kenara bırakıp, vefat etmiş reisi cumhurlar hakkında 11' li muhabbeti yaparlar.
  -2 ... siddartha
 6. 6.
  hedef şaşırtmaya yönelik açılan başlık. pedofili bir komünist veya kemalist üzerinden kitlelere yafta vurmak ne kadar doğruysa burada yapılan da o kadar doğrudur. yani neresini düzelteceksin ki bunun? bir kere türkiye'de cumhuriyet düşmanı bulmak zordur ama kemalizme adım başı düşman bulunur. kemalizmi cumhuriyeti kullanarak temize çıkarmaya çalışıyor. çorbaya çevrilmiş bu başlık.
  2 -1 ... cengizcik
 7. 7.
  bir deniz baykal değillerdir.
  (bkz: nesrin baytok)

  Edit : deniz baykal hayranları kıskandı. eksiler havada uçuyor *
  2 -2 ... sidas