1. 1.
    bazı ak it okuyucularını rahatsız eder.
    27 -6 ... persheid
  2. 2.
    dünya kupası mı lan bu 4 senede bir kutlayacağız.hayır arkadaş bu hazımsızlık niye tamam sakin olun yine siz kazanıcaksınız seçimleri.
    15 ... death
  3. 3.
    cumhurla ilgisi olmayan bir sistemin kutlanmasıdır. cumhuriyet cumhurun olmalıdır.
    19 ... turkoglu91
  4. 4.
    apo piçinin doğum gününün her sene kutlanmasına ses çıkarmayan yavşakların zoruna giden kutlama. her sene kutlanacak itirazın mı var. milli servet recebin serveti oldu haberin yok galba.
    25 ... bongocero
  5. 5.
    yılda beş kere kutlasam onuruma gururuma yetmez kutlamadır. hazımsızlık içerir. doğum gününü üç yılda bir kutlamaları gerekmektedir. 30/3=10=zeka yaşı.
    12 ... elizabeth swann
  6. 6.
    milli servetten giderine bakılana kadar milli duygu gelirine de bakmak lazım ama zannetmiyorum ki sizin gibi at(k) gözlüklüler baksın gelirinden fazla gideri var diye devlet opera balelerinin kapatıldığı bir ülkede geliri olmadığı halde diyanet işlerine en çok para ayrılıyorsa ve hala camilerde "abi camiye yeaardim" deniyorsa bunu da beklemem siz düşünmeyin onu da biz düşünürüz.
    19 ... sorun west
  7. 7.
    ülkemiz açısından bir değer ve bir dünya kültürü olma yolunda atılan en güzel adım.
    16 ... 1500kafa
  8. 8.
    seneye de kurban bayramı'nı kutlamayalım, yeni kutladık ne de olsa.
    24 -1 ... miller of miller
  9. 9.
    laikçi'yi tersten okuyup içkial mottosunu ortaya atan zihniyetin hazımsızlığıdır. her sene değil her ay da kutlanabilir. zira her ne kadar bozulmaya çalışılsa da laik bir cumhuriyette yaşıyoruz.
    11 ... taharet pozisyonu
  10. 10.
    her sene her sene kendi yaş gününü kutlamanla aynı doğrultudadır... 29 ekim cumhuriyet'in yaş günüdür ve dolayısıyla her sene kutlamakta da bir sıkıntı yoktur.
    20 ... caylak ama yazar