1. 1.
  artık değişmektedir. kılıçdaroğlu konuşma yapıyor bazıları diyor ki aynı chp değişmedi. yahu daha durun adam görevine başlamadı ki nereden biliyorsunuz değişmediğini ?

  ayrıca değiştim diyen recep tayyip erdoğan'a inanıyorsunuz da CHP ye neden inanmıyorsunuz ? sizce recep bey değişti mi ? yazıktır günahtır eleştirirken yiğidi öldürün hakkını yemeyin.
  2 ... kertenkele kuyrugu
 2. 2.
  işte CHP zihniyeti bu..
  CHP zihniyeti; Hep halkın değerleriyle kavga etmiştir..
  CHP zihniyeti: ;Asıl düşman içimizdedir paranoyasıyla, halkı hep düşman görmüş, vs savaşını halka karşı sürdürerek, hiç demokrat olamamıştır!..
  CHP zihniyeti: Hep kendi uydurduğu ilkeleri, milletin istek ve değerleriymiş gibi sunmuş, sonra da milleti bu değerlere uymamakla suçlayarak, cahillikle, gerilikle, gericilikle itham etmiştir..
  CHP zihniyeti: Kendisinin inanıp iman ettiği 6 ok ilkelerini, halkın inanıp iman ettiği ;AMENTÜ;nün 6 esasından üstün görür;Dolayısıyla, herkesten kendi amentülerine kayıtsız şartsız iman etmelerini ister!.. LÂ.. diyenlere hayat hakkı tanımaz
  CHP zihniyeti: Milliyetçiyiz, der..Milleti millet yapan ne kadar kıymet hükmü varsa, bit pazarında satar!.. Milleti yaşatan değerleri, siler süpürür, çöpe atar
  CHP zihniyeti: Cumhuriyetçiyiz,der!.. Cumhuru tanımaz;Cumhurun inancına, tarihine, kültürüne hakaret eder.Cumhurun göksü imanlı, ağzı dualı, eli tesbihli, eşi örtülü, alnı secdeli olanından cüzzamdan kaçar gibi kaçar.. Çağdaş uygarlık seviyesine çıkamayışlarının tek müsebbibi olarak onları görür.. Cumhuriyet idaresinde, cumhurun idareye talip olmasını idamlık suç olarak görür CHP zihniyeti;Çünkü cumhur; idare etmek için değil, idare edilmek için vardır.. Vergi vermek içi vardır;Çağrıldığında koşa koşa gelmek, kovulduğunda sessiz sedasız gitmek için vardır;Cumhur, Cumhuriyet Bayramlarında protokolde gölgede oturan Beyzadeleri, yaş da, yağmur da, güneş de, ayakta alkışlamaları için 10 yılda yarattıkları 15 milyon gence varlıklarını borçlu olan ırgatlardır!...
  CHP zihniyeti: Halkçıyız der..Ama halkın ne dilinden anlar, ne halinden anlar!.. Onun hangi şartlarda yaşadığını bilemez.. ilaçsız, ışıksız bir dağ köyünde, aç susuz kaç geceyi uykusuz geçirdiğini bilemez!.. Hangi zorluklara göğüs gererek , kendini var kıldığını görmezden gelir!.. O, halka rağmen iktidarını sürdürmenin yollarını arar!.
  CHP zihniyeti: Atatürkçüyüz der..Atatürk;ü istismar etmenin daniskasını yapar.Kendi keyiflerini kanun yerine koyarak, devlet dairelerinden Atatürk ün fotoğraflarını indirir, paraların ve posta pullarının üzerinden O nun resmini kaldırıp, yerine ismet Paşa nın resimlerini basar.
  2 -3 ... nereburalan
 3. 3.
  (bkz: bülent ecevit)
  hadi yaşınız ufak tamam da, bari yakın tarihinize göz atın.
  2 ... newman