bugün

Sıradan ama en ön sıradan olmasıdır. 80 milyonda 1 tane Recep Tayyip Erdoğan var arkadaşlar kendinize gelin. Evet.
Bayram bayram derdini sorgulayım.
Ayrıca o ne biçim link, yarım sayfa.
cumhuriyet gazetesinin havuz medyasından farkı olmadığını gösteren haber değeri olmayan yazı.
e adam ne demiş? cumhurbaşkanıyım ben bilirim demiş. mit ona bağlandı, diğer tüm istihbarat onun emrinde. o bilemeyecek de kim bilecek? yanlış bir şey dememiş bilirim ben demiş. cumhurbaşkanı olduğumdan mütevellit bilirim demiş.
şimdi burdan gelip yok ak koyun kara koyun muhabbeti yapmayın. eleştiri yapıyorsanız da zekice eleştirin böyle aptalca, haber değeri olmayan şekilde değil.
bu tıpkı şey gibi. recep tayyip erdoğan ben sıradan biri değilim cumhurbaşkanlığı aracı bana ait ben binerim dedi gibi bir şey. bir fark yok. az akıl ya. az akıl. akılsız muhalefetten çekiyor bu memleket fırsatı iyi kullananlardan değil.

edit: işte bu beni eksileyen akılsızlar yüzünden bu böyle. kafa düz. algılama yok. zeka kısıtlı olunca tabi.
Cumhurbaşkanımızın oytuna özendiğini gösteren söylemdir. onun sloganı sıradan ama en ön sıradan idi *
ilk entiride söylenmiş zaten halkın adamlığı eşiği geçene kadarmış. Hayat..
- annem de derdi; ben sıradan biri değilim,

" Ben sizin annenizim"

- vurma anne..
buna güzel türkçemizde " sonradan görme tipler" derler....bi de "ne oldum delisi olmak" fenomeni vardır ki, bu da aynen konuya gayet uygundur.

bunlar "birilerinin ittirmesiyle" bi yerlere gelmiş, ve bu geldikleri yerlerden ne olursa olsun ayrılmak istemeyen şahıslardır. tarih göstermiştir ki, en tehlikelileri de bu tiplerdir.

çünkü, hepiniz bişeyler okuyorsunuz. kendiniz biliyosunuz ki, şunu şunu başaramazsam şunu şunu olamam. öyle olunca " ne oldum delisi" olmazsın. ama bütünlemeyle imam hatip i bitirmiş, sahte diplomayla da cb olmuş birisi olursan, sen, hiçbir zaman gelmemen gereken bir yere gelmişsindir.

durum bundan ibarettir- bunun bi milim ötesi diildir.
Kesinlikle haklıdır. Zaten bende sıradan biri olmadığı için en nadide, en özel küfürlerimi sadece ona ediyorum.
atatürk gerekeni söylemiş zamanında '' geldikleri gibi giderler .'' fazla söze gerek yok. sen ne kadar oyum buyum desen de gireceğin 2 metre çukur. ne diyeyim allah ıslah eylesin..

Edit: ak itler eksiliyor hahahahaha.
öküz altında buzağı arıyorlar adam şakayla karışık gülüşerek bir memleketin nere tahmini yapıyor bilince hepimizin dayısının eniştesinin atacağı gibi havasını atıyor. bu kadar da çomar olmayın.
yüksek ego ve kibir göstergesidir.

nüfusu bizim 4 de birimiz olan ancak bizden 100 milyar dolar daha büyük bir ekonomiye hükmeden zenginlikteki hollanda başbakanı toplantıya bisikletle gider, bizim kibir imsali olan ismi lazım değiller 1500 koruma, 1 helekopter, 5 jummer çevik kuvvet falan filanla savaşa gider gibi gider. sadece korumalarının masrafı eğer asgari ücret alıyor olsa 2,25 milyon tl dir.

arrogance is one of the 7 deadly sins...
çok doğru söylenmiş sözdür. reisimiz sıradan biri olsa cumhurbaşkanı olamazdı zaten evet..
- Süper gücünüz nedir?
+ memleket tahmin ederim!
görsel
" Biz de halkız, sıradan bir halk değiliz, Türk halkıyız!" denmesinde bir sakınca olmayan ünlemdir.