bugün

Rte'dir.

O kadar danışmanları, etrafında bir dünya bürokratik adamı varken nasıl kandırılmış anlamadım.

Az önce de "iş birliği yaptığın pkk benim mehmedimi şehit etti" diyerek kemal kılıçtaroğlu'na yüklendi. Hani demiri soğutacaktık, demir böyle soğumaz.

Eğer hdp pkk'ya destek veriyorsa kapatın kardeşim, bir parti üzerinden prim yapmaya çalışmayın.

Çözüm sürecinde kaç şehit verdik biliyormusunuz, hergün şehit haberleri alıyorduk, ne çabuk unuttunuz.

Kelle demeler, sayın apo demeler, kol kola gezmeler.

Yaptıklarınızı başkalarına çamur atmakla kurtulamazsınız.

Edit: yönetimden "cumhurbaşkanı nın kandırılması" olarak düzeltilmesini istiyorum. Teşekkürler.
Çözüm süreci tüm türkiye’nin üzerinde uzlaştığı bir süreçti. Türkiye genelinde %80 desteğe sahipti.

Ne olmuştu o zamanlar? Çözüm süreci neydi? Çözüm süreci denen şey; tüm pkk piçlerinin silahları ile birlikte ülkeyi terketmesiydi. istenen buydu. Silahlarınızı alın ve gidin!!

RTE o zaman da diyordu. Baldıran zehri de içsek bunu yapacağız. Tüm herşeyi gözönünde bulundurarak devam ettirdi süreci..Taa ki bugün chp nin seçim işbirliği yaptığı HDP masayı devirene kadar..

Devirmek zorundaydılar ve kendilerince haklıydılar. Bu apaçık RTE’nin bir oyunuydu ve Türkiyeden çıktıklarında blr daha dönmeleri imkansızdı. Bunu Fırat News ve Dicle Ajans’ta çok açık tartışıyorlardı. Biz RTE’nin oyununa geldik diyorlardı.

Sonunda çözüm süreci bitti ve şehirlere barikatlar ve hendekler kazılmaya başlandı.

Şimdi RTE kandırılmış mı yaağğğ diye gevşeklik eden, pkk ile işbirliği yapıldığını iddia eden adam ve adamlar o zamanlarda bile kılıçdar’ın hendek kazanları kutsaması, onları hendek kazan arkadaşlar diyerek normalleştirmeye çalışmasına ses etmiyorlar. Bu apaçık ikiyüzlülük..

Bir dil sürçmesini gerçekmiş gibi sayın dedi diye aptalca iddialı devam ettirmek gerçekten akılsısca..

Pkk ile işbirliği yapıp 70 şehidin olduğu köye cenazeye gitmek en iyi ihtimalle aptallıktır. Bu bir bilinçli ihanet tercihi bile olabilir..

Pkk işbirlikçileri ile demir soğutulmayacak. Kızgın demir göte girmeye devam edecek.

Soğuyacak da rahatça ihanet ederiz diyenler sonsuza kadar bekleyecekler...