bugün

cumhurbaşkanının milli dayanışma kampanyası için yaptığı bağış.
görsel
görsel
Tşkkrlr.
tengir de duygulanıp külçe altınından birini bağışlamış.
Keşke bir maaşım olsaydı da ben de bağışlasaydım.
Güldürmüştür. Bir kahvaltıda 1 trilyon para ödeyen bir Cumhurbaşkanı hanımı varken komik bir rakamdır.
legal olanı mı illegal olanı mı?

hayır illegal akan paralar konuysa 7 aylığa gerek yok,

7 günlük rüşvet ve yolsuzluk parası bu ülkeyi düzlüğe çıkarmaya yeter.

sonuçta cumhurbaşkanı maaşı da, cumhurbaşkanının rüşvet ve yolsuzluklarla zimmetine ya da yandaşlarına geçirdiği paralar da halk tarafından ödeniyor.

onu bilelim de ona göre hareket edelim.

görünen o ki hala sıfırlayamamışlar.
görsel
Bu dünyada asalak gibi yaşayıp emek harcamadan yaşayan iki meslek grubu var. Biri din adamları bir diğeri siyasetçiler. Onun için sanki büyük bir bağışmış gibi görmeyin. Milletin sırtından götürdüklerine saysınlar.
Peki örtülü odenekten milyarlarca harcanan paraya ne olacak. Maasi onun yaninda devede kulak kalır.
Emekli maaşını bağışlamıştır.
Biliyorsunuz; kendisi çift dikiş.
Gözlerimizi yaşartmıştır.

Yandaşlar reis bu parayı verdikten sonra nasıl geçinecek? Sizin de ona yardımcı olmanız gerekmez mi? Hadi bakalım pamuk eller cebe..
Hazineden ballı ihalelerden dolayı tırtıkladıklarının yanında hiçtir diyorlar.şimdi birileri hülooooğğğğ diyordur.
Nasıl geçinecek bu adam?

Dertlendik akşam akşam...
568 bin lira da iyi para ha.
Aynısının lacivertini sofuoğlu beyefendiler de yapmış. Bu bir çeşit imaj düzeltme hareketi gibi sanki. Nedense toplumu kutuplara itmiş ve her iyiliğin altında maraz aramış insanların davranışlarının altında da bir bit yeniği var gibi duruyor.
Sayin first ladyimiz de sembolik bir yardim olarak hermes koleksiyonunu ve saf ipek kumaslarini bagislayarak esine destek olabilir. Iyi gunde de kotu gunde de birlik esas degil midir?
Sadece soruyorum.