bugün

Ortalıkta yangınlarla alakalı o kadar çok yalan haber doldu ki, cb sabırlı adammış ben olsam küfürü basardım. ayrıca yangınlara müdahale edecek olan sadece hükümet değildir, çok doğru bir noktaya değindi. mevzuatı açık bakın öncelik her zaman yerel yönetimlerindir. ama antalyanın haşere başkanı yangınla mücadele etmek yerine tepesinde helikopter varken helikopter yok diye yakan söylemeye devam ediyor. Cumhurbaşkanı gayet yerinde açıklamalar yaptı valla kim ne derse desin umurumda değil.
2 dk izledim fenalık geldi. Özellikle thk hakkındaki iddialara verdiği cevaplar resmen dalga geçiyor imajı uyandırdı bende.

Ha bir de oymoy yok!
izlemeyin! Akıl sağlığınız için...
Şuan izlanda’nın belgeselini izliyorum, tam bu ülkeden kopmuşken bu başlık kendime getirdi beni.
bakalım benzine mi sigarayımı suyamı elektriğemi zam gelecek.

yağdır zamlar mevlam.
dinlemeye halim kalmadı gerçekten.
Ülke günlerdir yanıyor, insanlar sinirden kriz geçirecek halde, cumhurbaşkanı insanları yatıştıracağı yerde yangını daha da harlıyor. Sonra diyorlar ki böyle zamanlarda siyaset yapmayın, nasıl yapmayalım la nasıl yapmayalım.
reyiz naaabsın yeeenim aligopter yohh aligopder.
Yangının suçlusu chp çıktı. Birde şu kelimesi beni bitirdi. Yahu yangın olur da ormandaki canlılar yanmaz mı? Ya insan da az vicdan olur.
görsel
Suçu belediyelere attı yine.rant konusu olunca belediyeleri engelle ,facia olunca sorumluluk üstlenme.
arkadaşlar adam yaşlılara konuşuyor yaşlıları kandırıyor 30 dakika konuşma yapıyor 30 dakika neyin konuşmasını yapıyorsun arkadaş ??? kağıttan okuyon zaten bir lider kalbinden gelenleri kendi düşüncelerini okur öyle ezbere kağıttan okumaz izleyen net enayidir. #oymoyyok
Ayıracak 1 sn bile yok.
televizyonun önüne sepet koydum çay atarsa içine düşsün.
3 dakikadır izliyorum akepeli oldum bir an, neyse ki habertürk'ü açtım da dengeledim tekrar kendimi.
lan terorist hain planlar yaparken milli istihbarat teşkilatı ne iş yapıyor amk? bunların işi istihbarat yapıp böyle felaketlerin önüne geçmek değil mi? diğer bütün kurumlar gibi mit de sana bağlı değil mi? niye masal anlatıyosun millete?
Arılar ve pkk ile ilerliyor. Hep suc pkk' da. Pkk atiyor, siciyor ama biz bir sey yapmiyoruz. Helal sana reyz.
çay yayını olacak dedirtir.
Çay ihtiyacı olan açsın izlesin benim yok.
(bkz: susun erdoğan konuşuyor konuş erdoğan)
cumhurbaşkanı erdoğan konuşmuyor diye başlık açarsan daha fazla ilgi çekecektir.
konuşmadığı zamanlarda banttan konuşturulan akp gn. başkanı.
ülkede herkesin saygı duruşuyla beraber izlediği reisi cumhurun konuşmasıdır. evet.
(bkz: yatırım tavsiyesi değildir)
%52 diyor ama bir şey söyiyim mi devlet bahçeli'nin gülüşünden de belli olduğu gibi en az %20 si mhp'nin.
güncel Önemli Başlıklar