1. 1.
    Gel lan kerhaneci senin ilk imzan benden.

Ama keşke dahi anlamındaki de yi ayıraydın.
    4 ... frekans
  2. 2.
    bol keseden atmış. bundan iyi cehapeli olur ilerde.
    4 -2 ... ibni maymun
  3. 3.
    ulan bi de tüm mülteciler özellikle arap olanlar sınır dışı edilecek veya mülteci kamplarında tutulacak sokağa salınmayacak, önüne gelene türk vatandaşlığı verilmeyecek deseydin tam olacaktı. oyumu sana verirdim allah belasını versin.
    ... faso aga
  4. 4.
    Şu karısık günlerde oyumu kime vereceğim muallakta bir durumdu lakin karanlık günlerime bir güneş gibi doğdun, beni bu sancılı durumdan çekip aldın. Oyum sana. Hll spr dvm
    2 ... nadyaileivan
  5. 5.
    Ben de adayım çarlık rusyasında 90 verstlik arazi sahibi bir lordum çarın yanında mebusluk yaptım.

icraatlerime gelince

Tarikatçılar nurcular ve diğer kanser oluşum üyeleri ülkeden sürülecek

Fabrikalar kaledir mantığıyla üretime yatırım yapacağım

dini eğitim veren okullar her ilde 1 taneye indirilecek

Bilim ağırlıklı bir eğitim verilecek

Eşcinsellere psikolojik tedavi imkanı zorunlu hale getirilecek tedavisi başarısız olan tımarhaneye tıkılacak

Dini kişinin kendi seçimine bırakılacak 18 yaşına kadar dini bir biçimde kimse ailesinin baskısına alınamıyacak dini doğarken kimse seçemiyor

Devlet dairelerine torpille girmiş kişiler işten çıkarılacak ve işinin eğitimini almış profesyoneller yerleştirilecek.
    1 ... vexillarius
  6. 6.
    Oyumuz Tayyip e, bu kadar batirdigi ekononomi yi kimse duzeltemez. Hic mi degilse acliktan agzi kokan mercimek, nohut kuyrugundaki halki bilinclendiren bir gelisme olur.
    ... amethy
  7. 7.
    "de" ayırmayı bilmeyene oy yok! Tıpkı G'nin üzerine şapka koyamamak gibi.
    ... tepedekicimenlik