1. 1.
    An itibari ile gelişmeler bölümünden zall'ın duyurduğu durum. Kendisi bu sabah dokuz itibari ile duruşmaya girecekmiş bu sebeble allah kolaylık versin.
    1 ... gadolinyum
  2. 2.
    abdullah gül'e bi insan neden hakaret eder anlamam. adam mutlak butlanla ölü doğmuş hatta yok hükmünde adeta.
    edit: bilgilerimi isterlerse haber vermeyene küserim.
    4 ... ay perisi
  3. 3.
    Akla şu soruyu da getirdi hakaret olarak algılanan söylemler eleştirel anlamda mı söylenmiştir yoksa gerçekten hakaret maiyeti taşıyormu. Malum bu hükümet eleştiriyi de hakaret boyutunda alabiliyor.
    5 ... gadolinyum
  4. 4.
    ilginç olan durumdur. Zall entry girmiyor hakaret etsin ne ara olmuş bu iş? Sosyotrend programı mı acaba? Kafamda deli sorular.
    -2 ... oytunkaran
  5. 5.
    Suçtur

(bkz: cumhurbaşkanına hakaret etmek)
    2 ... sizofrenkezban
  6. 6.
    cumhurbaşkanına hakaret etmek suç ve bu suçu işleyeni tuttukları gibi hapse tıkıyorlar. peki bu ülkenin kurucusu ve 1. cumhurbaşkanı olan gazi mustafa kemal atatürk'e edilen hakaretler neden cezasız kalıyor? bu mudur eşitlik ve hoşgörü dinini savunanların adaleti? biri cephede savaşarak kurtarıp kuruyo. biri oyları topladım beni halk seçti diye böbürlenerek. biraz saygınız olsun ya.
    3 -1 ... ucan tekme
  7. 7.
    sokakları süpüren çöpçüye hakaret etme hakkı yokken insanların, cumhurbaşkanına hakaret etme hakkını kendinde görenler gerçekten çok ilginç insanlar.

yalnız ciddi ciddi sadece cumhurbaşkanına değil başkalarına hakaret etme hakkı olduğunu düşünen insanlar var. artık nasıl bir kendini beğenmişlik varsa.
    3 -6 ... birazdangelirim
  8. 8.
    artık ne denirse densin bu suç kapsamında insanlar cezalandırılıyor. eleştirmek bile yasak.
    2 ... flat head
  9. 9.
    suçtur. bu suçu işleyende bedelini ağır öder.
    2 -6 ... doc dr hayri gulle
  10. 10.
    Makama saygının o makamın sahibinden kaynaklandığını bilmeyenlerin hakkında yazdıkları içi boş kavram.

işine gelince beni halk seçti, işine gelmeyince bana hakaret ettiler.

Oy veren hesap da sorar. Öyle hakaret deyip sıvışamazsın.
    -1 ... mazlumu getirin bana