1. 1.
  dünyaya bir müddet mor bakacaktır.

  cumhurbaşkanına hakaret eden avukatın sonu
  7 -23 ... laz ziya
 2. 2.
  a haber: devletten vatandaşa bedava makyaj hizmeti.
  20 -4 ... masklavi
 3. 3.
  --spoiler--

  “Fotoğrafa iyi bakın. Gözü patlamış, kafa travması geçirmiş bu genç bir Türk vatandaşı. Aynı zamanda avukat. Ona bunu yapanlar ise devletimizin polis üniforması giydirdiği, polisliğin yüz karası 3-5 kabadayı.Benim devletimin verdiği silahı, kimlik kartını taşıyan ama polis olmayı becerememiş çapulcu, kabadayı, çete üyesi" diyen Feyzioğlu, "Allah belanızı versin. Allah belanızı versin. Ben bu işi takip ederim, barolar takip eder, Türkiye Barolar Birliği takip eder şu anda şakağıma tabanca dayasanız ben bu işin peşini bırakmam"

  --spoiler--

  Türkiye barolar birliği başkanı Metin Feyzioğlu işin peşini bırakmaz fakat bu yapılan şerefsizliktir, alçaklıktır.
  Türkiye’nin polisi mafya babası olma yolunda hızla ilerliyor. Sonumuz hayır olsun.
  17 -7 ... goddess of darkness
 4. 4.
  Bu olmamalıydı.

  Bu suçun cezası zaten kanunla düzenlenmiş. Böyle insanlık dışı hareketlere hiç gerek yok.
  7 ... cicekli siirler bayim
 5. 5.
  Cumhurbaşkanı'na hakaret suçtur. Cezası tazminattır ya da kitap okumadır. Neyse ne. Bunun cezası dayak olamaz. Üstelik dayağı devletin polisi atamaz.

  Bu zorbalıktır. Yapılan ahlaksızlığın kat be kat fazlası ahlaksızlıktır. Burası bir Çete ya da kabile değil hukuk devletidir.

  Bu düpedüz rezilliktir.

  Edit: ortada hakaret falan da yokmuş. Vay amk!
  4 -3 ... serdarsl06
 6. 6.
  Yalnız öncelikle söyliyim; hani siz böyle makyaj, mor bakma diye yazıyorsunuz ya, Hiç beklemediğiniz anda elinize celp gelirse ağlamayın burada.

  Olay cb na hakaret değil çırağan daki düğün nedeni ile yol kapama tartışması sırasında gerçekleşmiştir. Ama artık moda polis birini dövdükten sonra zorla cb na hakaret etti diye tutanak imzalatıyor. Nasıl olsa savcılar dava açıyor ve ceza çıkıyor.
  7 -1 ... flat head
 7. 7.
  bunu yapan devletin polisi, ölünce şehit diyolar biz de üzülüyoruz. he hepsi aynı mı değil tabi ama hepsi aynı değilse çürükleri ayıklasınlar da türk polisine nefretle bakmasın insanlar.
  2 -2 ... sivasli bey
 8. 8.
  Ben avukatim biliyor mu diye atarlanmistir devletin polisine.

  Poliste çalmıştır bı tane. Olay bu kadar basit.

  Kınıyoruz tabisi.
  4 -6 ... a t e c h s o
 9. 9.
  Olayın iç yüzünü öğrenmek lazım ancak yine dr polisin böyle darp olayına girmemesi lazım. Ancak ülkenin bir çok meslek grubunda aşırı özgüven var poliste hata olduğu gibi avukatın kimlik göstermeyip salak salak konuşma ihtimali de var.
  1 -1 ... blindur mergen
 10. 10.
  (bkz: patlıcan moru)
  -3 ... cihaner