bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    başlıkta anlatım bozukluğu yok.
    olmasını çok isterdim ama yok.
    şimdi bizim 1200 küsur odalı sarayımız var ya, bizim diyorum çünkü orası halkın sarayıymış. işte o saray bizim sayın, pek kıymetli, haşmetli cumhurbaşkanımıza yetmemiş olacak ki sarayın yerleşkesi civarında bir de konut inşa ediliyormuş. yani anladığımız kadarıyla 1200 odaya sığamamış sayın cumhurbaşkanımız. belki de yanlış anlamışızdır. ne bileyim belki elektrik faturası çok geldiği için cumhurbaşkanımız daha mütevazi bir konuta taşınacaktır. yahut ne bileyim ısıtması sorun olmuştur. efendime söyleyeyim 1200 odayı sil süpür büyük bir mesele neticede. cumhurbaşkanımızın hanımı olan sayın emine erdoğan belki 1200 odanın camını silmek istememiştir. veya bay ve bayan erdoğanlar devasa sarayın içinde birbirlerini bulmakta zorlanmış ve daha uçlu-bucaklı bir konuta taşınmak istemiştir. sebebini bilemiyoruz tabii. yeni bir konut yapılıyorsa vardır bir bildikleri.
    konut bitmek üzereymiş ve ışıklandırması yapılmış bile. vatana millete hayırlı olsun.

kaynak: http://fotogaleri.hurriye...rdoganin-saraydaki-konutu
    3 -2 ... the adamin biri
  2. 2.
    saray yavrusudur.
    1 ... the adamin biri
  3. 3.
    doyumsuzluğun bir eseri daha.

mütevazı olan maltepe'de, emek de oturur. olmadı çankaya'da kalırdı. binlerce liralık çaydan içmez. elektrik faturası şimdi daha da katlandı. asgari ücret alan bir de bunu savunmuyor mu ayar oluyorum. haram olsun.
    2 ... recruit
  4. 4.
    atatürk orman çiftliğinin binbir emekle kazanılan o güzelim tarım arazisi gaspedilerek keyfi ve kaçak olarak yapılan çirkinlik abidesi kara binalara akıtılan milyarlarca lira hazine zararına yeni zararlar ekleyen ek-saraydır.

bu milletin vergileri, yasa, hukuk, insaf ve tevazu ölçüleri pervasızca çiğnenerek bir adamın kişisel keyfi için toprağa gömülmüştür. bu kaçak sarayı yaptırandan da yapandan da hesabı sorulmalıdır. eğer muz cumhuriyeti değilsek, bu mutlaka yapılmalı, o kaçak saray ibret için yıkılmalı ve zararı sebep olanlardan tahsil edilmelidir.
    ... zarbut
  5. 5.
    Ellerinden akan kani temizlememis olan bir insan kisisidir o. Muhtemelen vicdanina siginacak bir yer ariyordur. Yazik. Aciyorum.
    ... kazimisgzasvorert