1. 1.
    yeni nesil aktrollerin muhalif bir çizgiye kaydığını ama gene de temkinli davrandıklarini gösteren bir söz. sosyal medyada ya da haberlerde onlarca kez denk geldim bu cümleye. ülkede kötü bir şey mi oldu. cumhurbaşkanınin bundan haberi yoktur. haberi olsa izin vermez gibi cümleler kuruyorlar. akp ye ufaktan ufaktan eleştiri yapıp cumhurbaşkanıni savunuyorlar. cumhurbaşkanınin her şeyden haberdar olduğunu öğrenmeleri de çok zaman almayacak diye düşünüyorum.

sabah vakitlerinde de dış işleri 'nin suriye açıklaması için cumhurbaşkanınin bu konuşmadan haberi yoktur diyenleri gördüm. aradan bir kaç saat geçtikten sonra cumhurbaşkanının açıklamaları ile sarsıldı garipler.

her neyse sonuç olarak bu noktaya gelmeleri bile büyük bir başarı gene de. kendilerini can-i gönülden tebrik etmek isterim.
    3 -1 ... ruh okuzu
  2. 2.
    Eniştesi söylemediyse normal olandır. Biliyorsunuz ki cumhurbaşkanımızın dünya ile iletişimini enişte sağlıyor.
    4 ... konglamere lenf nodu
  3. 3.
    korkudan aklından geçenleri yazamadıklarından hep bunlar. erkan tan tarzı yaklaşım.
    öyle diyooorlar.
    4 ... nanautzin