1. 1.
  ekmek çıkmayacak serzeniştir. sarayın önüne falan gidip pankart açın belki 3-5 bişeyler atarlar buralara yevmiyeli trollerini gönderiyorlar kendileri okumuyor gelip..

  cumhurbaşkanı kulluktan terfi mi etti ki eleştirilemiyor ? kutsal bir varlık mı artık ? Küfür ve hakaret edilemez elbette makamından önce insan haklarına aykırı ancak çatır çutur eleştirilebilir..
  16 -6 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  yarrak gibi bir istektir.
  4 ... komikhobbit
 3. 3.
  Elestirmek degil de yalamak cezalandirilsa super olmazmiydi.
  5 -2 ... 81tw15e
 4. 4.
  Diğer herkes gibi onun da eleştirilmesi suç olmamalı fakat küfür, hakaret işleri değiştirir. Gece kapınıza dayanırlar uykunuzdan uyandırırlar dikkat edin. Böyle de olması lazım zaten. Sevseniz de sevmeseniz de ülkemizin cumhurbaşkanı o.

  Normal vatandaşlarla sövüşseniz pek ipleneceğini sanmıyorum (uğraşmazlar bence ama uğraşan uğraşır) ama daşşaklı heriflere, geçmişteki kişilere, siyasilere, ünlülere sallamayın. Hep beraber yarrağı yeriz.
  3 ... gethere
 5. 5.
  Bizim orada gote got denir - Bir turk atasozu. Ne diyelim ? husamettin mi diyelim ?
  1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 6. 6.
  maaşını ödediğim adamı tabi ki eleştireceğim.

  o bizi eleştirince ceza alıyor mu?
  4 ... munir bey
 7. 7.
  paradoks iceren istektir. olay su ki bu ceza oldugu surece cumhuriyet de demokrasi de olmaz. yani cumhurbaskani da olmaz. demokrasinin hafif sekerek de olsa isledigi ulkelerde ( cunku demokrasinin kostugu bi ulke var mi pek emin degilim ) cumhurbaskanini tefe koyup calsaniz, cok cirkinlesmediginiz surece ceza meza almazsiniz. kisacasi baslikta ifade edilen istek bi paradokstur. cumhurbaskani varsa boyle bi ceza var olmaz, boyle bi ceza var olursa cumhurbaskani olmaz. kelimeler gucludur, gercegi gosterme ya da gizleme gucleri vardir. bu nedenle dogru adlandirma buyuk onem tasir.
  1 ... lilo
 8. 8.
  eleştiri cezalandırılsın mantıklı, hatta bu yetmez kendisine muhalif olan tüm siyasi partiler kapatılarak üye olanlar kurşuna dizilsin.

  şimdi başlık sahibi güzel insan siktirip git bi çay koy içelim.
  1 ... faso aga
 9. 9.
  Saygı ve edep sınırları dahilinde herkes eleştirilebilir.
  Makam ve mevkiler bu durumu değiştirmez.

  Görev ve sorumlulukların denetimi, gòzetimi ve takdiri halkındır. Ve halkın eleştirme hakkı vardır, engellenemez.
  8 ... zeytinyagli dolma kalem
 10. 10.
  ilgi çekmeye çalışılan bir istektir. belli ki kötü sözden beslenilmektedir.
  ... kova yok kova olsa