1. 1.
  Çünkü Başbakan da Başkan da olabilir ama kapasitesi asla Boğaziçi ve ODTÜ gibi üniversitelerin kapısından girmeye yetmez, tüm kzıgınlığı ve öfkesi buna. iktidarı var ama bir Boğaziçi diploması yok hiçbir zaman da olamayacak.
  7 -10 ... bonpourlorient
 2. 2.
  ulan bu adamı çözeceğinize gidin sudoku, bulmaca falan çözün. kendisi de ne yaptığını bilmiyor ki.
  3 -2 ... stay with me
 3. 3.
  (bkz: Okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır)

  Boğaziçi odtü okuyup vatan hainliği yapan okumuş eşeklerden olmaktansa cahil bir vatan sever olmak iyidir. Savunduğunuz zihniyet bundan kazanamıyor kendini üstün gören ama aslında eşekliği hep baki olan. Evet.
  8 -12 ... oytunkaran
 4. 4.
  gayet güzel konuştu. okula falan sallamadı bu sefer.
  adamlar afrin faşizme mezar olacak diye slogan atıyor türkiye cumhuriyetinin en iyi okullarından birinde.
  bunları okutmamak lazım oralarda dedi. yanlış mı? Türkiye cumhuriyeti devleti başlığı altında sunulan eğitim öğretim hizmeti dahilinde devlete karşı hareket edersen bunun müeyyidesi olacak. olmalı.
  3 -4 ... raduyev
 5. 5.
  Afrin şehitleri için lokma dağıtan öğrencilere saldıran pkk lı vatan haini serefsizler için konuştu.
  Yani yapması gerekeni yaptı.
  Konuyu başka yere çekince pkk lı köpekleri masum öğrenci gibi göstermeye çalışmanızı kimse yemiyor.
  8 -5 ... turkmen begi
 6. 6.
  Bir iki gün sonra okuldan atılmamak için it gibi yalvardıklarını göreceğiz. Bakalım o zaman da fikirlerine sıkı sıkı sahip çıkacaklar mı.
  2 -5 ... huzuru kendi icinde bulan adam
 7. 7.
  Erdoğan daha önce de ODTü ve Boğaziçi'ne çemkirdi, hatta bunlar ateist, komünist dedi. Şimdi de komünist dedi, eğer hedefinde PKK'lılar varsa sadece onların adını ansın, tüm boğaziçi öğrencilerini hedef almasın. Bundan 15 yıl önce de başörtülüler vesaire devlet karşıtı sayılıyordu, yarın resmi ideoloji yine değişir ve bugünün hain sayılanları milli, milli sayılanları hain olur.
  6 -3 ... bonpourlorient
 8. 7.
  Söyledikleri doğru nedenini ne yapacaksınız. Teröristleri yıllarca doldurdular üniversitelere, şimdi de temizliyorlar güya. Teröristin okulda işi yok. Kolluk kuvveti olmasını da biliriz evvela.
  3 -4 ... tecrubekonusuyor