bugün

yine mi muhtarları toplamış.
Türkçe konuşuyorsa konuşsun.
(bkz: recep tayyip erdoğan ın kürtçe tweet atması)
oha konuşabiliyor muymuş? diye tepki verdiğim sözdür.
(bkz: recep tayyip erdoğan ı dinlemiyorum gözlerim açık)tır.
Yine ne sallıyor acaba ? Ben ne zaman dinlesem bu adamı hep aynı metni okuyormuş gibi geliyor.
''ay yine mi'' tepkilerine neden olan haber başlığı.

ses sus, biraz da gözlerin konuşsun muhterem.

http://galeri.uludagsozlu...an-konu%C5%9Fuyor-768357/
Bunu haber yapmayın artık, sustuğu zaman haber yapın.
"Cumhurbaşkanı sustu" gibi bir haberin şok değeri var artık. Her dakika her yerde konuşuyor zaten.
ama boş konuşuyor.
" konuşmadığında haber olandır " dedirtir.
son konuşmalarını yapsın. nasıl olsa iki ay sonra konuşamayacak.
Haber değeri taşımaz.
kareli ceket giymediği için kaybetmiştir evet. hahahahaha.
ceketinin rengini beğendiğim konuşmadır.şaşırtmıştır ve yenilgiyi kabullenmiştir.umarım bir şeyleri anlayıp bu cümleleri içten söylüyordur.
Konuşmasını ben yazsam şunları yazardım.

" Ekonomik durum çok kötü. Parti liderleri hemen sarayda toplansın. Milli birlik hükümeti kuralım."

Der mi der.

Not: hdp' de gelcek mi? Zeki mürende bizi görcek mi?
atv de canli yayindadir. ankara gitti istanbulun gittigi bilgisi de verilmiş ki çok durgun konuşuyor. ileriye bakacağız diyor yüzü gülmüyor önceki seçimlerdeki gibi. genel olarak açık ara 1.parti çıktık diyor ama ankara demiyor istanbul diyemiyor. geçmiş olsun ne diyelim yürek parçalanıyor izlerken *
Milletin oyuyla millete hava atanlara tokat olmuş belediye seçim sayımları devam ededursun bir kere “terörist” kelimesi geçirmeden sonlanan lirik konuşmadır.

Bunun üzerine Ankara’yı da istanbul’u da biz aldık derlerse hayatta inanmam.
Hafiften bir renk değişimi mevcut kendisinde. Sanırım kanalın ayarları bozuk.
ders verdim falan diyor 4 büyük şehri sanki ben kaybettim.

demagoji yapadursun bu sonuçlar neticesinde ahmet davutoğlu da parti kuracaktır. daha derdi bitmedi.
cehapenin kalesi ankara'da misafir olarak konuşuyor sanırım.

konuşsun konuşsun. sabaha kadar konuşsun hatta. beğenerek dinliyoruz.
%52 diyor ama bir şey söyiyim mi devlet bahçeli'nin gülüşünden de belli olduğu gibi en az %20 si mhp'nin.
(bkz: yatırım tavsiyesi değildir)
ülkede herkesin saygı duruşuyla beraber izlediği reisi cumhurun konuşmasıdır. evet.
konuşmadığı zamanlarda banttan konuşturulan akp gn. başkanı.
cumhurbaşkanı erdoğan konuşmuyor diye başlık açarsan daha fazla ilgi çekecektir.
(bkz: susun erdoğan konuşuyor konuş erdoğan)