1. 1.
  cumhurbaşkanımızın harikulade tespiti. cumhurbaşkanımız isim vermemiş ama biz tahmin ediyoruz tabi. kesin almanlar kıskanmıştır.

  https://tr.sputniknews.co...-ittifaki-yerel-secimler/
  1 -1 ... ruh okuzu
 2. 2.
  7 parti biraraya gelip yine de cumhur ittifakından fazla oy alamayan taraftır o.

  almanlar deyip algı kasarız kim nereden bilecek.
  1 -6 ... masklavi
 3. 3.
  bir yandan "yeni sistemle koalisyonlar devrini kapattık" diye davul zurnayla kendini överken bir yandan da hala başka isimler altında, çeşitli alavere dalavere taktiklerle başka partilerle işbirliği yapma şeklindeki şark kurnazlığı teknikleri hakkında olmuş olabilecek kıskanma hali olsa gerektir.
  ... usualsuspects
 4. 4.
  kıskanılmayacak gibi değil.

  sözde türk milliyetçileri ile "biz milliyetçiliği ayaklar altına aldık" diyen siyasal islamcılar el ele. nasıl kıskanılmasın?
  3 ... bugun variz yarin yokuz
 5. 5.
  bizden bahsetmektedir. aşırı kıskanıyorum ne yalan söyleyeyim. ben mesela küfür ettiğim, kavga ettiğim birisi ile bir daha aynı bardaktan su içmem ama bunlar bir kanlı bıçaklı bir abi kardeş durumuna gelebiliyorlar. gel de kıskanma bu yanar dönerliği..
  8 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Gerçekten kıskanılacak durum.
  Hele birileri var ki, daha dün konuştukları akla gelince...
  insan kalkıp "hısım akraba eş dost çoluk çocuk ne der?" diye bile düşünmeden, dün kara dediğine bugün nasıl ak der?
  Üstelik bunu milyonların gözü önünde daha önce bir şey olmamış söylenmemiş yaşanmamış gibi davranıyor yapıyor ki, iki kişi arasında off tüm record konuşma sırasında bile utancından kıpkırmızı olur psikolojik destek alacak duruma gelir.
  ... thebiggraywolf
 7. 7.
  var öyle densizler.
  ... ruh okuzu