1. 1.
    sözlükteki kemalistleri kudurtan olay.

kaynak: http://www.ensonhaber.com/mhpnin-2019-anketi.html

2019'da sabırsızlıkla bekliyoruz, en az yüzde 60.
    2 -10 ... atamiz recep tayyip erdogan
  2. 2.
    Erdoğan en güçlü zamanında %52’yi zor aldı.
    Şimdi maç %48 alır.
    3 -1 ... hakan yavas
  3. 3.
    her müslümanın muaffak olması için duacı olduğu ittifakdır, rabbim muaffak kılacaktır inş'allah.
    1 -9 ... ibni maymun
  4. 4.
    bence en az %90 çıkar. bahçeli'nin anket yaptırdığı şirket dandik belli ki iyi hesaplayamamış.
    4 ... ecinni
  5. 5.
    Mühürsüz oylarla birlikte doğru olan tespittir.
    Mühürsüz oyları çıkarınca geriye %43 falan kalıyor.
    10 -2 ... alkolik oldum
  6. 6.
    1 kasım 2015'te akp %50, mhp ise %12 oy aldı, toplamı %62 eder. tabii o zamandan bu zamana ekonomimiz aşırı derecede büyüdü, reisimiz afrin kahramanı oldu, bir 10 puan da bu sebeple gelse %72 falan olması lazım.

hülo.
    5 -1 ... ateistvaiz
  7. 7.
    kendini mhp'ye yakın hisseden biri olarak bu ankete inanmıyorum.
    benim tahminim akp %40 + mhp %10 + ittifak %5 = %55 olur.
    -2 ... oglan midir adam midir bilemem
  8. 8.
    giderek artan fakirleşme, doların 4 euronun 5 lira olması. milletin çocuğuna gıda alamaması, asgari ücretin 1600, kiranın 1000lira(ahır standartları)dan başladığı istabulun 4 milyon suriyeli ile dolması, zamanında geniş geniş atan bahçelinin milliyetçiliği ayaklar altına alan zatın kapıkulu olması, uluslararası alanda kavga etmediğimiz ülke, krizsiz yıl bulunmaması, yabancılara peşgeş çekilen avrasya tünelinin memlekete maliyetinin 6 avrasya tüneline eşit olması(orhangazi köprüsü vol.2), fetö ile hükümet üyelerinin fotoğrafları vb. önem arz etmediğinden,

türbanlı bacımı üniversiteye almadılar geyiğiyle bir seçim daha geçer. yaşadıkları bu halkın cahilliğinin, kandırılmışlığının bedeli olarak uzun yıllar devam edecektir.
    5 -1 ... karmonak
  9. 9.
    Referandumdan daha yükseğini alamaz orda da birliktelerdi.
    git gide düşüyor oyları 50 yi geçemeyecek bu sefer, bahçeli'nin zaten varlığı yokluğu bir.
    3 ... adrian monk
  10. 10.
    https://scontent-sof1-1.x...488977cfd&oe=5B38869F
    4 -1 ... timur cengiz hulagu