bugün

başlığın ittifak yapmış hali, "cumhur ittifakı istanbul mitingine katılımın 1 milyon 600 bin kişi olması" şeklindedir şezlongçu kardeşlerim.

bir iddiya. "duy da inanma" şeklinde düşündüren. az önce haberdar oldum bu fasfatadan sefkili sözlük geyleri, olan biten tüm ğerçekleri öyrenmek adına halk tivi'yi açmak için yaptığım hamleden sonra yane.*

zira yorulmuştum, bütün gün ev işleriyle uuraştım. ev arkadaşım volkan'ın kirli tangalarını, taytlarını, fantazi yaparken giydiyi dantelli iş çamaşırlarını yıkadım hep. heğ, volkanı tanıştırmadım sizinle deyil mi.

kendisi yeni sefkilim. her ne kadan önceleri aqepeli olsa da şimdi koyu bir layiqçi. sözlükten buldum onu aşqım benim. her neyse, açtım tiviyi. baqtım "cumur irtifası mitinkine on yüz bin milyon katılım oldu" falan diyor.

şaşırdım önce, tepkime koydum lakin oda ne (evin bir bölümü) halk tivinin yerine a haber gelmiş. şoke oldum o an, arkamdan vurulmuşa döndüm. "nasıl olur bu ayol, daha dün ayarladım halk tiviyi, a haberi de silmiştim" dedim. kendi kendime.

daha önce de olmuştu bu. sakar şakir filmindeki konsomatriks gibi hissettim o an. sonra anladım, yeni sefkilim folkan yabmıştı bunu. halk tiviyi silip havuz medyasını kaydetmişti uydudan. onunla sonra hesablaşıcam tabi.

sonra habere modifiye oldum. baqtım harbiden kalabalıktı mitink alanı morelim sinirlendi. "kim bilir kaç para verip nerelerden adam toplamışlardır" diye düşünüp tecelli ettim qendimi. bir milyon 600 bin kişi. nasıl olur yha.

sizce mümkün mü? bence mümkün deyil yha. olamaz, olmamalı. ah ulan tayyib ah, sanqi yerel deyil de genel seçim yabıyoz. şu rezilliye baqın sevgili geyler. allaam deliricem yha. başıma ağrılar girdi baq.

"folqan, folqaann belimi ovalar mısın tatlım". evet.

görsel
hani 12 milyondu noldu olum.
https://youtu.be/5IxTjbmWCpY

Aklıma bu video yu getiren hede.
Önemli olan sandık.
çok fazla kişi katılmış olabilir ama 1 m 600 bin sayısı abartı gibi.
dörde böl etti mi 400.000 , at oradan 4 adet sıfırı kalır mı 40. ahan da bu vs vs.
Otobüsler bedavaydı, normal yani.