bugün

othellomuiagomu *
namaz saatinin ülkenin doğusundan batısına aynı olduğunu sanan cahil beyanı.
ben yokum. çevrimdışı olanlar gözükmüyor beni de ekletebilir misiniz ?
Aa bende varım doğru liste birazdan okula gidip bilim adına bişeyler öğrenicem hadi iyi hutbeler listede olmayanlara.
Ben yokum kuzenim sözlüğe girmiş.
LiSTEDE ADI OLAN YAZALARIN LiSTEYi HAZIRLAYAN YAZARA TOPLU TECAVÜZ EDECEKLERi LiSTEDiR. SANANE PiÇ. NE iŞiN VAR ALLAH iLE ARAMDA? SIÇIK PARÇASI...
hocam online kalmışım, secdeden yazıyorum.
Bizim hutbede bu hafta ahiret inancı vardı. O listede bi yanlislik var o listeyi avret-i mahalline sokarim.
Ulan uyanıklar ben cum a dan geleli yarım saat oluyor. Batıdamı oturuyorum ki? Yaşadığım şehirde cum a 12 de kılınıyor.
len ben kadınım (gerçi erkek olsam da gitmezdim).
yalan iftira rize şeyh camiindeydim bugün.
ne gidicem be o gelsin.
beni de yazin, beni de yaziiin
benim olmamam gereken liste. camideyim, kuzenim girmiş.
bize her gün cumadır.
Demek musluman gorunup munafiklik yapanlar bunlar way mina koyduklarim.
Peygamber efendimiz (SAV)

‘içerisinde güneşin doğduğu en hayırlı gün Cuma günüdür! Adem o günde yaratıldı, o günde cennete girdirildi, o günde oradan çıkartıldı ve o günde kıyamet kopacaktır! O günde öyle bir saat var ki, Müslüman bir kul o saate denk getirerek Allah’tan hayırlı bir şey isterse, Allah onun isteğini verir’ buyurdu.”
Liste mi tutuyorsunuz dedirten durum.
Bir hafta sonra rezerve yapılıyorsa banada köşeden bir yerden yer açın.
Kabul etmediğim listedir.
Ben adanadayım.
Ezan türkiyenin her yerinde aynı anda mı okunuyor kürve?
"robinson izin vermediği için cuma cumaya gidemiyor".
nerden baksan fişleme, nerden baksan ahmakça.
üç hafta üst üste cumaya gitmeyenin kalbi mühürlenirmiş. hayırlı geceler.
allah böyle de kayıt tutturur. bizi yoktan var eden rabbim bağışlasın.
(bkz: keyfkahyasi)
size en kısa zamanda gitmeniz için dua edebiliriz sadece hepsi o. zorla kolunuza mı girsek de götürsek olmaz ki. tatlı tatlı teşvik etmek gerek mümin kardeşlerimizi.

içinde zerre kadar imanı olup da cumaya gitmediği halde pişmanlık yaşamayan hiç bir müslüman görmedim bu güne değin.
o kadar korkmayın bu nefisten kırın kafasını alın ayağınızın altına, dağıtın ağzını yüzünü inanın paşa paşa sözünüzü dinliyecektir.

yeter ki birazcık gayret edin kardeşler allah için..ha gayret..bismillah deyin başlayın arkası gelir emin olun..
bir işe başlamak, bitirmenin yarısıdır.
güncel Önemli Başlıklar