bugün

işte bunun için erken kalkmaya değer... kokuyu takip ederek mutfağı bulursunuz evdeyse anneniz zaten. patates kızartması yenilesi, öğleye kadar sofrada kalınası şimdiden düşlediğim güzel günün özel kahvaltısı.
yumurtalı ekmek olmazsa olmazıdır.
şimdiden sabırsızlanılandır.
cuma gününü cumartesine bağlayan gecede mesaide geçiren birisi olarak, geceden bütün planlarımı yapıp sabah erkenden bir pastahaneye ugrayıp sıcak poğça ve simit ardından gazete alıp dogru evde taze çay ile yapılan kahvaltıdır.
sabahın köründe sınav olduğundan dolayı yapılamayacak olandır.
yurtta kalan öğrenci için bir anlamı olmayan kahvaltıdır. dün ne çıktıysa benzeri cumarteside çıkar.
öğrencinin "oh lan bugün okul yok" diye zerzenişte bulunduğu o güne has ilk yerdir.
bazen iki üç saat süren kahvaltıdır. şu an üçüncü kahvaltı yapışım, dördüncü seferde de akşamdan kalan yemekleri çıkaracağım dolaptan.
Bütün hafta nin yorgunluğunu alır.
Pazar kahvaltısını hiçbir zaman geçemeyecektir.
birisine davetli olup da uyandıktan sonra uzun saatler aç kalmaktır.
Genelde tek başıma yaptığım kahvaltıdır.
Bir pazar kahvaltısı değildir ama gene de gideri vardır.
sabahın köründe dersim olmasından mütevellit, huzurla yapamadığım aceleye gelen aktivite.
toplantınıza geç kalmışsanız ve yiyebileceğiniz sadece kek varsa günün başlangıç yemeği olarak berbat bir şeydir. yanına şekersiz çay içerseniz biraz kendinizi iyi hissedebilirsiniz.
Cuma ile pazar arasına sıkışmıştır.
biraz cuma biraz da pazardan etkilenmiştir.
Mart ayi gibidir ne yaz ne de kış.
Gün itibariyle akıtma ( nam-ı diğer krep) ile taçlanacak olan kahvaltıdır.
yalnızken bile olsanız önemsemeniz gereken kahvaltıdır.

artık baba evinde değiliz, yok yatağa gelen yumurta ve kavun kokuları. adanada da değiliz, pişerek uyanmak da yok. kalkıp kendi sucuklunu kendin yapıcaksın koçum. gidip ekmeğini alıcaksın.
Herkese nasip olmaz. Çünkü özel sekstör pişmanlıktır.
pazar kahvaltısının yerini tutmaz ama pek fazla kişi de cumartesi kahvaltısı yapamaz. ben her gün, güzelce kahvaltı yapabiliyorum
Çocukluğumuzda güzel olan kahvaltıdır.

Televizyonun karşısına kurulur hem çizgi film izleyip hem kahvaltımızı ederdik.

Şimdi tv kanallarında ya haberler ya Nihat Doğan yada eskiden yayınlanan sikko dizilerin tekrarları.
kahvaltının kralıdır.
Yapmak için önce yataktan çıkmak gerekiyor sanırım.

Bu level nasıl geçiliyor arkadaşlar?
cehapenin yok oluşundan önceki son cumartesidir .

cehape nin biteceğini biliyordum ancak bunun seçme ve seçilme hakkıyla olacağı aklıma gelmemişti .

lokum lokum .

kendi iplerini kendi getirdikleriye çekecek olmaları .

bu ne bahtiyarlık tır allah ım sana şükürler olsun bugünleri bizlere gösterdin .
görsel

Geç kalktım millet öğle yemeği yiyor belki de.
güncel Önemli Başlıklar